20.07.2018, 13:59

Technické testy duálneho vysielania niektorých programov – NEPRELAĎUJTE

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o technických testoch duálneho vysielania niektorých programov.

Technické testy duálneho vysielania niektorých programov – NEPRELAĎUJTE
Zdroj: M7 Group S.A.

Následkom rýchleho rozšírovania služieb OTT a hybridných prijímačov v európskych satelitných platformách spoločnosti M7 Group SA, dôjde v blízkej budúcnosti k zmenám v distribúcii niektorých programov. Tieto zmeny sa prejavia aj na satelitnej platforme Skylink, a to presunom niektorých televíznych programov vysielaných na satelite Astra 23,5°E na iné frekvencie.

Spoločnosť M7 Group už začala postupne spúšťať duálne vysielanie niektorých programov na nových frekvenciách. Ide však zatiaľ len o technické testy bez akéhokoľvek dopadu na zákazníkov – preladenie prijímačov príde na radu až po letných prázdninách – Skylink bude zákazníkov aj obchodných partnerov o ďalšom postupe včas informovať. Do tej doby tieto programy, prosím, NEPRELAĎUJTE!

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.