13.08.2018, 14:20

Nemecký futbalový pohár od novej sezóny uvedie Nova Sport

Nemecký futbalový pohár od novej sezóny uvedie Nova Sport
Zdroj: Reuters

Skupina TV Nova zakúpila vysielacie práva na Nemecký futbalový pohár DFB Pokal. Futbaloví fanúšikovia sa tak môžu tešiť na súboje klubov, ako sú Bayern Mníchov, Borussia Dortmund, Schalke 04 alebo Hertha Berlín.

„Na rozdiel od iných národných pohárov hrajú v Nemecku prvoligové tímy hneď od úvodného kola, takže atraktivita súbojov je zaručená. Sme radi, že sme rozšírili ponuku futbalového obsahu, a môžeme povedať, že diváci sa na staniciach Nova Sport môžu tešiť na kluby zo všetkých TOP 5 veľkých futbalových krajín,“ hovorí vedúci športového obsahu televízie Nova Dušan Mendel.

Okrem Nemeckého ligového pohára DFB Pokal budú športové stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2 vysielať tiež francúzsku Ligue 1, anglický pohár Carabao Cup a Európsku ligu UEFA. Obidve športové stanice sú dostupné tiež na videoportále Voyo.

Skupina TV Nova zakúpila práva na štyri sezóny, tohtoročná štartuje v piatok 17. augusta zápasom 1. FC Schweinfurt - Schalke 04 od 20:40 na Nova Sport 1.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.