02.07.2019, 15:11

Cinema City : Veľká letná súťaž je opäť tu!

Sieť multikín CinemaCity Slovensko sa vrátila s letnou súťažou. Každý si môže vystierať skvelé výhry, napr. all-inclusive dovolenku do Stredomoria.

Cinema City : Veľká letná súťaž je opäť tu!
Zdroj: CinemaCity

Vyhrávať bude opäť každý! S letnou súťažou v Cinema City si môžete aj tento rok zotrieť skvelé výhry.  Pri návšteve ktoréhokoľvek kina Cinema City dostanete k vstupenke stierací žreb, ktorý je zaručene výherný. S nami predsa nebude nikto prehrávať! Stierať začíname už 1.7.2019 a súťaž bude trvať do konca augusta.  

Ako súťažiť? Je to jednoduché - stačí, ak po zakúpení vstupenky zotriete stierací žreb a hneď uvidíte svoju aktuálnu výhru.

A na čo sa môžete tešiť? Čaká na vás až 220 tisíc výhier. Okrem 40 tisíc vstupeniek a popcornu 1+1 zdarma, máme pre vás 156 tisíc zliav, 1200 vstupeniek zdarma, vrátane vstupeniek na 4DX a SUPERSCREEN, 4000 kozmetických produktov, či 190 kozmetických balíčkov. Jeden šťastlivec získa automobil Mazda na 1 mesiac a dvaja si u nás môžu vystierať All-inclusive dovolenku do Stredomoria! Na čo čakať? Bežte si po svoju výhru!

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.