18.08.2019, 13:20

Na DOD prišlo do Markízy viac ako 22-tisíc návštevníkov

TV Markíza oslávila so svojimi divákmi v Záhorskej Bystrici 23. narodeniny.

Na DOD prišlo do Markízy viac ako 22-tisíc návštevníkov
Zdroj: TV Markíza

Televízia Markíza otvorila v sobotu 17. augusta opäť svoje brány návštevníkom z celého Slovenska. Na Dni otvorených dverí (DOD) ich čakali herecké a moderátorské hviezdy, atraktívny program na pódiu a množstvo zaujímavých atrakcií. Do areálu televízie v Záhorskej Bystrici prišlo osláviť 23. narodeniny Markízy viac ako 22-tisíc návštevníkov z celého Slovenska.

DOD ráno už tradične prestrihnutím symbolickej pásky slávnostne otvoril generálny riaditeľ skupiny Markíza Matthias Settele. „Je úžasné vidieť to obrovské množstvo fanúšikov a priaznivcov, ktorí aj tento rok navštívili náš Deň otvorených dverí. Je pre nás veľkou cťou, že majú radi našu televíziu a zároveň nás to motivuje urobiť všetko pre to, aby boli s naším vysielaním spokojní aj v nadchádzajúcich mesiacoch. Dovoľte mi, aby som sa poďakoval všetkým, čo si prišli užiť tento jedinečný deň spolu s nami a taktiež aj všetkým, čo sledujú naše programy. Už teraz sa veľmi tešíme, že sa u nás v Záhorskej Bystrici uvidíme opäť o rok,“ povedal Matthias Settele, generálny riaditeľ skupiny Markíza.

Zdroj: TV Markíza

​Najväčšou zahraničnou hviezdou bola tento rok česká speváčka Lucie Bílá, ktorá má množstvo fanúšikov aj na Slovensku. Na pódiu zaspievala naživo jej najväčšie hity. Pre návštevníkov boli tiež pripravené hudobné vystúpenia Dary Rolins, skupiny Desmod, Emmy Drobnej, Dominiky Mirgovej, Martina Haricha, Terezy Maškovej, Marka Danna, finalistov ostatnej série speváckej šou The Voice Česko Slovensko, či raperiek Aless a Sharloty. 

Zdroj: TV Markíza

​Návštevníci sa tiež mohli osobne zoznámiť s najočakávanejšími televíznymi projektmi jesene a ich protagonistami v špeciálnych stanoch, lákadlom bola aj tento rok autogramiáda hereckých hviezd z aktuálne najsledovanejších seriálových hitov Oteckovia a Susedia. Predstavil sa tiež nový moderátor zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome Martin Nikodým, spolu so súťažiacimi z nadchádzajúcej piatej série.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.