20.11.2019, 12:35

Cinema City si pre návštevníkov kina pripravila špeciálne aktivity

Týkajú sa premiéry filmu Star Wars a komédie Šťastný nový rok.

Cinema City si pre návštevníkov kina pripravila špeciálne aktivity
Zdroj: Cinema City

Sieť Cinema City kín si pre svojich návštevníkov pripravila špeciálne aktivity spojené s premiérou filmu Vzostup Skywalkera a komédie Šťastný nový rok. 

Hraj o premiéru pre dvoch na STAR WARS: VZOSTUP SKYWALKERA v Londýne

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znova spoja sily, aby vzali divákov na epickú výpravu do praďalekej galaxie. Predpredaj lístkov na premiéru je už spustený a jeden šťastlivec si bude môcť ísť pozrieť vďaka Cinema City film Star Wars: Vzostup Skywalkera priamo na gala premiéru v kine Leicester Square v Londýne.

Mechanika je jednoduchá, kúpite si lístok, buď v kine Cinema City alebo online. Registrujete číslo svojej vstupenky do 5. decembra na stránke  www.starwarsvlondyne.cinemacity.sk a 15.decembra sa dozviete, či ste vyhrali zájazd pre dve osoby na londýnsku premiéru Star Wars, kde bude celý produkčný a herecký tím.

Ak náhodou nevyhráte, o tom ako dopadne veľkolepý záver Ságy Skywalkerov sa dozviete v kinách Cinema City od 19. decembra v kinách Cinema City. Film si môžeš vychutnať aj v kinosálach 4DX a SUPERSCREEN Cinema City Aupark. 

Zdroj: Cinema City

LADIES MOVIE NIGHT s nádychom vianočnej romantiky

Cinema City si pripravila babský večer, tentokrát výnimočne vianočný, ktorý sa uskutoční 3. decembra 2019 v Cinema City Eurovea. Ladies rôzneho veku sa s nami prídu naladiť na pravú vianočnú náladu a oddýchnuť si pri úžasnom filme, aby sa čo najlepšie naštartovali do nového mesiaca.

Vezmite kamarátky, pri vstupe dostane každá z vás welcome drink, s ktorým sa usadí a bude si vychutnávať pripravený program a súťažiť v tombole.

O príjemné zakončenie večera sa postará predpremiéra filmu Šťastný nový rok. Vianočná  romantická komédia v réžii Jakuba Kronera s výnimočným hereckým obsadením, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier vás dozaista chytí za srdce. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

Zdroj: Cinema City

​Prepremiéra sa uskutoční 3.12 v Cinema City Eurovea. Vstupenky si môžete zakúpiť na webe. Oficiálne sa bude film premietať od 5.12. vo všetkých kinách Cinema City.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.