13.02.2020, 10:34

Cinema City láka divákov na kinorande, operu či oskarové filmy

Pozrite si zoznam podujatí.

Cinema City láka divákov na kinorande, operu či oskarové filmy
Zdroj: Cinema City

Cinema City si v tomto mesiaci pripravilo mnoho skvelých akcií a filmov, na ktoré sa rozhodne oplatí ísť. 

Maratón nominovaných filmov (3.-16. február) 

Na plátna sa vďaka maratónu vrátia nielen filmy, ktoré získali Oskarov. Diváci si za zvýhodnenú cenu (pri 2-3 filmoch) budú môcť vychutnať aj nominované filmy, ktoré na Slovensku ešte nemali premiéru. Oceňované snímky, ktoré upútali mnohých fanúšikov ale aj kritikov dejom, postavami a spracovaním ako Joker, Ford vs. Ferrari, Judy, Malé ženy, 1917, Vtedy v Hollywoode a ďalšie. 

#Kinorande na Valentína nesmie chýbať  (7.-23. február)

Cinema City si pripravilo online zoznamovaciu hru pre nezadaných, ale aj páry. Aplikácia obsahuje otázky, na základe ktorých si budete môcť nájsť parťáka do kina a jeden nikdy nevie, možno aj lásku na celý život. Hru si môžu zahrať aj páry a užiť kino rande so svojou polovičkou. Tie si môžu vďaka aplikácii otestovať svoj filmový vkus a vyhrať skvelé kino výhry. 

Opera v Cinema City Aupark: Aida 18.2. v Cinema City Aupark

Výnimočné predstavenie známej Verdiho opery Aida, ktorá vzbudila až nečakané nadšenie v hľadisku aj u kritikov a prináša dôkaz, že aj dnes je možné pripraviť klasický kus tak, aby divákov prekvapil a ohromil. Štvordielna dramatická opera o egyptskom vojvodcovi Radamovi a o jeho láske k etiópskej otrokyni, ktorá sa odohráva v starom Egypte v Memfide a v Thébach.

Ak by návštevníci Cinema City mali záujem, k dispozícii sú aj kinosály 4DX. O zábavu sa dozaista postará to, že sa s vami bude každé sedadlo pohybovať, striekať na vás vodu, štekliť nohy a dráždiť rôzne iné zmyslové bunky, čím umožňuje úplné ponorenie diváka do filmového deja. Vo februári si môžete pozrieť vo formáte 4DX Bad Boys Navždy s Willom Smithom, Dolittle s Robertom Downey Jr alebo pripravované premiéry, ktorých zoznam nájdete webovej stránke.  Alebo skúste  kinosálu SUPERSCREEN s obrovským jasným plátnom, pohodlným sedením a dychberúcim zvukom Dolby Atmos. Vo formáte SUPERSCREEN premieta kino Bad Boys Navždy s Willom Smithom alebo iné pripravované premiéry.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.