20.03.2020, 12:53

Nivea predstavuje nové produkty

Spoločnosť Beiersdorf sa zaviazala dbať na životné prostredie. Záväzok chce splniť do roku 2025.

Nivea predstavuje nové produkty
Zdroj: Nivea

Značka Nivea, patriaca do portfólia spoločnosti Beiersdorf, predstavila niekoľko noviniek. Zaviazala  sa do roku 2025 používať 25 % recyklovaného, znovu použiteľného alebo kompostovateľného plastu vo svojich obaloch.

Preto aj v čistiacej rade NATURALLY GOOD nájdete fľaštičky z recyklovateľných plastov a všetky papierové škatuľky sú z udržateľne spravovaných lesov. Spoločnosť Beiersdorf sa tiež rozhodla znížiť množstvo mikroplastov vo svojich produktoch a nahradiť ich bezpečnými alternatívami, ktoré nemajú vplyv na životné prostredie. Rada obsahuje štyri produkty.

Zdroj: Nivea

Značka tiež pokračuje v edukácií. Jednou radov produktov upozorňuje na dôležitosť čistenia pleti dvakrát denne. Do portfólia pridala ďalšie výrobky pre jednoduchšie odličovanie a čistenie.

Zdroj: Nivea

​V najnovšej letnej rade Fresh Blend a Fresh Nivea dbá nielen na balenie, ale aj na zloženie. Výrobky sú z 90 % prírodného pôvodu, z 98 % ide o biologicky odbúrateľnú emulziu, ktorá je 100 % vegánska a neobsahuje žiadne mikroplasty. obal je vyrobený z už recyklovaného materiálu a recyklovateľný je i ďalej.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.