17.04.2020, 17:40

Televízia JOJ prináša detským divákom ďalší koncert

Najmenší diváci si môžu v televízii pozrieť živý prenos z koncertu bábkovej dvojice Hanička a Murko.

Televízia JOJ prináša detským divákom ďalší koncert
Zdroj: www.hanickaamurko.sk

Televízia JOJ pripravila pre deti ďalší premiérový program. V utorok 21. apríla si budú môcť najmenší diváci pozrieť živý prenos z koncertu najobľúbenejšej bábkovej dvojice Hanička a Murko.

Malú speváčku Haničku a jej kocúrika Murka si za krátku dobu obľúbilo veľa detí. Túto najobľúbenejšiu bábkovú dvojicu deti poznajú z YouTube, kde majú 26-miliónov videní, ale aj z CD a DVD, či zo živých koncertov po celom Slovensku.

Haničku a Murka deti sledujú aj v Detskej televízii JOJKO, ktorá vysiela ich seriál Hanička a Murko pre najmenších, pesničky a najnovšie aj informačné video pre škôlkarov o koronavíruse.

Spoločenská situácia, ktorá súvisí s ochorením COVID-19, prerušila aj Koncertné turné 2020 Haničky a Murka. Ich hodinové vystúpenie, ktoré je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla, muselo byť v 11 mestách presunuté na jeseň alebo zrušené.

Televízia JOJ oslovila tvorcov projektu a ponúkla im možnosť odohrať koncert a preniesť ho do obývačiek všetkým malým škôlkarom prostredníctvom live streamu na stránke www.joj.sk.

Živý prenos koncertu Haničky a Murka bude v utorok 21. apríla o 10.00 hod..

​Spolupráca Haničky a Murka a televízie JOJ je súčasťou jedinečného detského projektu. Tí, ktorí sa túžia zúčastniť tohto živého koncertu, si môžu zakúpiť rodinný listok na www.joj.sk a tiež v sieti Ticketportal a Inviton v hodnote 3,99 €. Po zaplatení dostanú do emailu unikátny kód, ktorý im umožní koncert sledovať v tej najvyššej obrazovej kvalite. Koncert sa prenáša naživo v presne určenom čase a nebude možné pozrieť si ho neskôr v archíve.

Vystúpenie Pesničky pre škôlkarov Hanička a Murko sú medzi detskými speváckymi dvojicami jedineční - ide totiž o priateľské a farebné bábky. Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka, ukrytí za kulisami a dve sú v pozícii ich veľkých kamarátiek - ako sprevádzajúce speváčky a herečky. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé.

Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku. Spoločne s Haničkou a Murkom si zaspievajú obľúbené hity z prvého CD (ako napr. Autá, Slniečko, Ika-tika- gymnastika), ale spoznajú predovšetkým nové pesničky z druhého CD (napr. Princezné, Hasiči, Zúbok, Mačiatka a ďalšie).

Pozrite si pozvánku na koncet:

Viac informácii nájdete na facebookovej stránke Hanička a Murko a na stránkach www.hanickaamurko.sk a www.joj.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.