04.05.2020, 16:45

Čeky a Valihora koncertujú na TV Joj

Čeky a Valihora koncertujú na TV Joj
Zdroj: TV JOJ

Po detských projektoch prichádza televízia JOJ s koncertom pre všetkých milovníkov dobrej hudby. Online koncert Martina Valihoru a Mariána Čekovského pod názvom VALČEK odvysiela naživo v stredu 6. mája o 20.30 hod. na www.joj.sk.

„Tešíme sa na to, ako si spolu zahráme a ako spoločne rozvírime energiu. Na fotke to vyzerá, akoby sme boli dvaja MMA zápasníci, no my budeme robiť hudbu a tá ľudí spája,“ hovorí Marián Čekovský.

„VALČEK. Valihora – Čekovský. Spojenie dvoch priateľov, ktorí sa majú veľmi radi a radi spolu trávia čas i koncertujú. Tentokrát to bude obohatené aj o rozhovory a najmä o tvorbu pozitívnej energie, ktorú teraz všetci veľmi potrebujeme a ktorá je pre hudbu prvoradým poslaním. Rozhodli sme sa program VALČEK transformovať aj do online verzie, aby sme sa trochu rozveselili a vniesli odľahčenie do tejto náročnej doby, ktorú práve žijeme. Tešíme sa na vás a veríme, že sa už čoskoro snáď budeme môcť presunúť z online podoby späť do divadiel, v ktorých veľmi radi hráme a stretnúť sa s vami osobne,“ hovorí Martin Valihora.

Vstupenky sú dostupné na www.joj.sk, v sieti Ticketportal a Inviton.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.