07.08.2020, 12:45

Huste.tv odvysiela naživo nový ročník futbalovej Fortuna ligy

Nová sezóna začína už v sobotu 8. augusta.

Huste.tv odvysiela naživo nový ročník futbalovej Fortuna ligy
Zdroj: TASR

Netradične, len 22 dní od posledného zápasu uplynulej sezóny, začína už v sobotu 8. augusta nový ročník futbalovej Fortuna ligy s rovnakými účastníkmi ako vlani.

Nový ročník futbalovej Fortuna ligy ponúkne internetová športová televízia Huste.tv, zdarma bude dostupný aj v mobilnej aplikácii telvízie Joj.

Úvodné kolo je rozdelené do dvoch dní, v sobotu divákov na Huste.tv čaká program na piatich štadiónoch a v nedeľu dohrávka stretnutia v Dunajskej Strede so Sereďou.

Každé stretnutie môžu diváci sledovať naživo v HD kvalite a zadarmo nielen na stránkach internetovej televízie Huste.tv, ale aj priamo v mobilnej aplikácii televízie Joj vo svojom zariadení, nech sa nachádzajú kdekoľvek.

V tomto kalendárnom roku divákov čaká 18 kôl so šiestimi zápasmi, teda spolu 108 live prenosov. Hneď po stretnutí je fanúšikom k dispozícii nielen archív zápasu, ale aj zostrihy tých najzaujímavejších momentov, ktoré je možné zdieľať ďalej na sociálnych sieťach.

Okrem toho Huste.tv ponúka ďalší informačný a spravodajský servis okolo Fortuna ligy, podcasty ku každému kolu s komentátormi televízie a podporuje aj interaktívne súťaže ako 20-tisícová strela či anketa o najkrajší gól každého mesiaca.

Viac informácií nájdete na webe Huste.tv.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.