02.09.2020, 16:02

Značka Orbit sa opäť spojila s organizáciou Úsmev ako dar

V rámci kampane ,,Pomôžte im zažiariť” pomáha znevýhodneným deťom.

Značka Orbit sa opäť spojila s organizáciou Úsmev ako dar
Zdroj: Orbit

Značka Orbit sa tento rok, už piaty rok po sebe, spojila s organizáciou Úsmev ako dar, aby v rámci kampane ,,Pomôžte im zažiariť” pomohla znevýhodneným deťom. Cieľom projektu je poskytnúť pomoc dospievajúcim deťom z detských domovov pri vstupe do samostatného života. Na podporu týchto programov Orbit venuje 10-tisíc eur z predaja žuvačiek v období od 1. septembra do 17. októbra 2020.

Peniaze tento rok poputujú detskému domovu Úsmev ako dar. Hlavným cieľom Úsmevu je začlenenie mladých dospelých do spoločnosti. Pomáhajú im hlavne s prevzatím zodpovednosti za svoj život, so samostatnosťou, zaistením finančného príjmu, komunikáciou s úradmi, pestovaním vzťahov s ľuďmi a nájdením kvalitného bývania po odchode z Úsmevu. V tomto roku finančné prostriedky poputujú na priamu pomoc deťom. Časť daru sa tiež použije na služby sociálneho pedagóga, ktorý pomôže so sprostredkovaním doučovania, výberom ďalšieho vzdelávania a poskytne kariérne poradenstvo.

Charitatívnej kampani „Pomôžte im zažiariť“ sa Orbit venuje už niekoľko rokov, počas ktorých celkovo daroval viac ako 78 650 eur. Za štyri roky Orbit rozžiaril už 3800 detských úsmevov. Od roku 2019 sa kampaň zameriava na mladých dospelých a pomáha im začleniť sa do spoločnosti.

,,Sme veľmi radi, že aj tento rok nás Orbit oslovil so svojím projektom, ktorý pomáha našim ďeťom. Využité finančné prostriedky sme v minulých rokoch použili na priamu pomoc deťom. Veľmi sa tešíme na tohtoročný ročník a dúfame, že spoločne rozžiarime ešte viac detských úsmevov,“ uviedol Jozef Mikloško, zakladateľ Úsmev ako dar.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.