01.10.2020, 10:40

Oriflame vysadí v TANAPe vyše 7 000 stromov

Značka sadením stromov vyjadruje filozofiu, ktorú razí od svojho vzniku pred vyše 50 rokmi. Krása nie je iba o vzhľade, ale o zdraví a zdravom prostredí, v ktorom žijeme.

Oriflame vysadí v TANAPe vyše 7 000 stromov
Zdroj: Oriflame

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je od svojho vzniku značkou, ktorá vyjadruje zodpovedný prístup k prírode - na úrovni vývoja, výroby, distribúcie až po samotný predaj. Pri každej z týchto aktivít sa sústreďuje na čo najväčšiu šetrnosť k prírode a čo najväčšie využitie obnoviteľných zdrojov, pracuje s recyklovateľnými obalmi, podporuje organické udržateľné farmy. Preto je prirodzené, že aj pri svojich predajných aktivitách sa snaží vyvíjať tlak na podporu prírody.

Dve aktivity na výsadbu stromov v TANAPe

Oriflame aktuálne na Slovensku realizoval dve aktivity zamerané na výsadbu stromov v TANAPe. Prvou bolo uskutočnenie akejkoľvek objednávky z katalógu 13 od zákazníčok, ktoré počas predošlých kampaní neurobili žiadnu objednávku. Po spustení tejto aktivity urobilo objednávku tisícky neaktívnych zákazníčok. Druhou podpornou aktivitou bol nákup krému na ruky Beautanicals s certifikátom Vegan Society™. Zákazníčky sa tak postarali o výsadbu ďalších stoviek stromov.

Vyše 7 000 stromov pre Tatry

“Vďaka tejto podpore predaja sa množstvo stromov, ktoré Oriflame v TANAPe vysadí, vyšplhalo na vyše 7 000,” povedala Eva Staníková, marketingová riaditeľka Oriflame CZ a SK. “Aktuálne sme v komunikácii s vedením TANAPu o podrobnostiach samotnej realizácie. Zatiaľ to vyzerá tak, že prvá vlna sadenia stromov by mala prebehnúť ešte v roku 2020, pričom stromy prídu vlastnými rukami zasadiť Oriflame poradkyne a poradcovia, ktorí sú touto myšlienkou nadšení.”

Po čistení okolia Chorvátskeho ramena v Bratislave či zbere flakónov z vôní je to ďalšia aktivita značky Oriflame, ktorou sa zasadzuje za zodpovedný prístup k nášmu životnému prostrediu. To, v čom žijeme, je totiž súčasťou nielen našej krásy, ale aj zdravia, ktoré je s krásou bezpodmienečne prepojené.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.