03.11.2020, 07:03

Orbit podporil Úsmev ako dar v kampani s názvom Pomôžte im zažiariť

Cieľom projektu je poskytnúť pomoc dospievajúcim deťom pri vstupe do samostatného života.

Orbit podporil  Úsmev ako dar v kampani s názvom Pomôžte im zažiariť
Zdroj: Orbit

Značka Orbit sa tento rok, už piaty rok po sebe, spojila s neziskovou organizáciou Úsmev ako dar a v rámci kampane „Pomôžte im zažiariť“ pomohla znevýhodneným deťom. Cieľom projektu je poskytnúť pomoc dospievajúcim deťom z detských domovov alebo pestúnskej opatery pri vstupe do samostatného života. Behom štyroch rokov Orbit venoval viac ako 78, 650 eur na dobrú vec a tým pomohol rozžiariť detské úsmevy.

Výsledkom tohtoročnej kampane bol dar vo výške 10 000 eur. Kampaň prebiehala od 1. septembra do 17. októbra 2020 a podporovala mladých dospelých z pobytovej sociálnej služby Úsmev ako dar. Hlavným cieľom Úsmevu je začlenenie mladých dospelých do spoločnosti. Pomáhajú im hlavne so zaistením finančného príjmu, s prevzatím zodpovednosti za svoj život alebo nájdením kvalitného bývania po odchode z organizácie. V tomto roku finančné prostriedky poputovali na priamu pomoc deťom.

“Sme veľmi radi, že aj tento rok sme mohli opäť pomôcť deťom z organizácie Úsmev ako dar. Som rada, že Orbit pokračoval v tradícii rozžiarenia tých detských úsmevov, ktoré to potrebujú najviac. Tiež by som chcela poďakovať ľuďom, ktorý sa podieľali na tomto projekte a verím, že budeme v našej spoločnej spolupráci pokračovať aj v budúcnosti,” uviedla Natália Vybíralová, Orbit Customer Marketing Expert pre strednú Európu.

Jozef Mikloško, zakladateľ Úsmev ako dar, dodal: „Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať značke Orbit za poskytnutie pomoci. Finančná čiastka nás všetkých v Úsmeve nesmierne potešila a umožnila deťom jednoduchší vstup do dospelosti“.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.