10.11.2020, 08:50

IKEA smeruje do srdca Slovenska. Otvára dve nové výdajné miesta

Nové výdajné miesta otvorí IKEA v novembri v Banskej Bystrici a Žiline.

IKEA smeruje do srdca Slovenska. Otvára dve nové výdajné miesta
Zdroj: IKEA Košice

V novembri otvorí spoločnosť IKEA dve nové výdajné miesta na strednom Slovensku, ako súčasť expanzného plánu. Po prvom Výdajnom mieste v Košiciach, ktoré funguje od marca 2019, budú práve Žilina a Banská Bystrica ďalšími miestami, kde si zákazníci môžu dať doviezť výrobky IKEA.

Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusu sa výdajné miesta otvoria podľa plánu a to v stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici.

Výdajné miesta budú otvorené v stredu a piatok od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00 a zákazníci ich nájdu v Žiline na Kragujevskej 389/9 a v Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 23. Zákazníci si môžu dodanie do nových výdajných miest zvoliť prostredníctvom služby Klikni a vyzdvihni.

"Neustále pracujeme na vytváraní lepšieho života v domácnosti pre čo najviac ľudí," hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

"V IKEA registrujeme dvojnásobný záujem z celého Slovenska o online nákup (až 14 percent% z celkového predaja vo finančnom roku 2020 tvoril online), preto veríme, že nové výdajné miesta na strednom Slovensku uľahčia a zjednodušia nákup všetkým obyvateľom," dodáva Klečková.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.