28.01.2021, 13:25

VOYO exkluzívne ponúkne zápasy poľskej organizácie MMA

V tomto roku VOYO naživo odvysiela 8-10 turnajov.

VOYO exkluzívne ponúkne zápasy poľskej organizácie MMA
Zdroj: Voyo

Videoportál VOYO uvedie v sobotu, 30. januára 2021, veľkú novinku v podobe priameho prenosu galavečera organizácie KSW. V tomto roku VOYO naživo odvysiela 8-10 turnajov tejto poľskej organizácie. Tá je najväčšou MMA organizáciou nielen v Poľsku, ale aj v celej Európe. Aktuálne v nej pôsobí aj slovenský zápasník Ivan Buchinger a Česi Patrik Kincl a David Martinik.

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) je poľská organizácia MMA s viac ako 15-ročným pôsobením na poli zmiešaných bojových umení. KSW ponúka výnimočnú kombináciu športu a zábavy, celé spektrum emócií a výziev, zápasy medzi legendami a dravou mladosťou. KSW organizuje turnaje nielen v Poľsku, ale aj vo Veľkej Británii, Írsku, Chorvátsku a už spriada plány rozvoja aj do ďalších krajín, vrátane Českej republiky.

V rámci tejto organizácie zápasilo už vyše 300 zápasníkov. Na galavečer KSW 39 sa predalo neuveriteľných 57 766 vstupeniek, čo je druhý najvyšší počet v celej histórii MMA. Videoportál VOYO ponúka príležitosť sledovať naživo všetko dianie v rámci jednej z najrýchlejšie rastúcich športových organizácií.

Prvý galavečer KSW uvidia diváci na VOYO už túto sobotu, 30. januára, od 20:00 hod., priamy prenos budú komentovať Michal Petrgál a Josef Čepela. Turnajových ťahákov je hneď niekoľko. Najväčšiu pozornosť na seba strháva bitka v poloťažkej váhe, do ktorej nastúpi bývalý olympijský víťaz vo vzpieraní Szymon Kołecki (8-1) proti skúsenému borcovi Martinovi Zawadovi (29-15-1).

Ďalším ťahákom je bezpochyby zápas o titul v perovej váhe doteraz neporazeného Francúza Salahdina Parnassa (14-0-1) s Brazílčanom Danielom Torresom (11-4). Pre slovenských divákov bude atraktívny aj zápas českého debutanta v KSW Davida Martinika. David Martinik (4-1) si pri svojej premiére zmeria sily v treťom zápase večera s "poľským orlom" Pawlom Politylom (5-2). Veľká pozornosť sa bude upierať aj na zápas dvoch doteraz neporazených fighterov Shamila Musaeva (14-0) s Urošom Jurišičom (11-0).

Galavečer MMA: KSW 58 štartuje v sobotu, 30. januára 2021, od 20:00 hod. naživo na www.voyo.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.