30.03.2021, 09:00

McDonald’s rozširuje menu o bezmäsité jedlá

Veggie novinky sú už teraz dostupné vo všetkých prevádzkach.

McDonald’s rozširuje menu o bezmäsité jedlá
Zdroj: McDonald’s

Narastajúci záujem Slovákov po mäsových alternatívach si dlhodobo uvedomuje aj spoločnosť McDonald's. Preto aktuálne prichádza s novinkou, ktorá poteší nejedného zákazníka.

Na slovenský trh uvádza novú Veggie ponuku – tri nové bezmäsité jedlá. Prvým je Veggie burger, ktorého dopĺňa v rámci portfólia Veggie Wrap a Veggie šalát. Pochutia si na nich vegetariáni, flexiteriáni, ale aj zákazníci obľubujúci zmenu jedálnička.  

Zdroj: McDonald’s

„Našim zákazníkom chceme stále prinášať niečo nové a tiež ponúkať širšiu ponuku chutných i bezmäsitých jedál, z ktorých by sa mohli u nás najesť podľa svojich predstáv. Preto sme vyšli v ústrety smerom k bezmäsitej ponuke v podobe troch nových veggie produktov,“ povedala Lucia Polačeková, PR supervízorka pre McDonald's na Slovensku.

Veggie placky totiž obsahujú mrkvu, petržlen, hrášok, brokolicu, cibuľu, zelené, červené a žlté papriky. Chuť je vylepšená o ementálsky typ syru, maslo, slnečnicové semienka, tortilla chipsy a bylinky. Tieto veggie placky neobsahujú žiadny palmový olej. „Tri novinky z radu Veggie sú veľmi chutnou alternatívou pre tých ľudí, ktorí sa mäsu úplne alebo aj čiastočne vyhýbajú nielen kvôli zdravotným benefitom, ale tiež s ohľadom na etický či ekologický aspekt,“ hovorí na záver PR supervízorka pre slovenský McDonald's.

Zdroj: McDonald's

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.