28.05.2021, 13:05

VOYO posilňuje svoj obsah: Seriál od tvorcov legendárneho Sexu v meste aj napínavá severská kriminálka

Ponuka streamovacej služby sa v týchto dňoch obohacuje niekoľko seriálových noviniek.

VOYO posilňuje svoj obsah: Seriál od tvorcov legendárneho Sexu v meste aj napínavá severská kriminálka
Zdroj: Voyo

Služba VOYO z portfólia skupiny Markíza rozširuje svoju ponuku o nové seriálové tituly. Predplatitelia sa môžu tešiť na komediálny seriál Znovu 20 (Younger), ako aj na napínavé severské kriminálky Nobel a Čierne vdovy (Black Widows).

Streamovacia platforma v týchto dňoch posilňuje svoje služby. Okrem toho, že už niekoľko týždňov je dostupná možnosť sledovať obsah na dvoch zariadeniach súčasne, do ponuky pribúdajú aj nové atraktívne zahraničné tituly. Najnovšie sa predplatitelia môžu tešiť na divácky obľúbené seriály.

Od piatka, 28. mája, si diváci budú môcť pozrieť úspešný komediálny seriál Znovu 20 (Younger) od tvorcov legendárnych seriálov ako Sex v meste, Beverly Hills 90210, či Melrose Place. Dej seriálu sa odohráva v New Yorku, v ktorom žije rozvedená, štyridsaťročná žena Liza Miller (Sutton Foster). Na to, aby mohla získať vysnívanú prácu vo vydavateľstve, rozhodne sa vydávať za 26-ročné dievča, ktoré práve skončilo vysokú školu.

Seriál prináša všetko, čo fanúšikovia majú radi – vtipné situácie, vzťahy a klebety... Jednu z hlavných postáv si zahrala herečka Hilary Duff, ktorá len nedávno porodila svoje tretie dieťa. Na jar tohto roku uviedli v USA jeho poslednú, siedmu sériu.

Vyznávači severských krimiseriálov ocenia fínsky seriál Čierne vdovy (Black Widows), ktorý odštartuje v piatok, 4. júna. Príbeh troch žien, ktoré ovdoveli po tom, čo čln s ich manželmi vybuchol počas rybačky, si získal fanúšikov po celom svete a adaptovali ho v niekoľkých ďalších krajinách.

Do knižnice VOYO pribudol aj nórsky kriminálny seriál Nobel, v ktorom sa hlavný hrdina Erling Riiser sa vracia domov do Osla z Afganistanu, kde ako vojak zažil traumatickú vojenskú službu. Necelý deň po jeho návrate dostáva rozkaz, ktorý neprišiel od jeho veliteľa. A tak musí zistiť, kto za celým plánom stojí.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.