15.07.2021, 13:40

.pepper..field vyzýva: Grilujte ako šéfkuchár

Značka bude 10 týždňov prinášať 10 grilovacích inšpirácií.

.pepper..field vyzýva: Grilujte ako šéfkuchár
Zdroj: .pepper..field

Príjemné letné večery a rozváňajúca grilovačka v kruhu priateľov či rodiny. Grilovacia párty je pre väčšinu jedným z najlepších spôsobov ako tráviť leto. Nechajte sa inšpirovať receptmi michelinského šéfkuchára Mattea De Carli a pripravte jedlo, ktoré bude gurmánskym zážitkom.

10 týždňov, 10 inšpirácii

Celé leto bude michelinský šéfkuchár Matteo spolu so známymi českými šéfkuchármi a Kampotským korením prinášať rôzne grilovacie témy, vďaka ktorým pripravíte jedlo ako z michelinskej reštaurácie aj doma na záhrade.

10 moderných grilovacích tém a inšpirácii - od výberu ingrediencii, receptov, párovania s Kampostkým korením, voľby doplnkov na gril až po samotné postupy. Najlepší českí šéfkuchári vás prevedú od Ázie po českú klasiku, od morských plodov po divinu, od steakov na otvorenom ohni po kokosom prevoňané veggie recepty.

Okrem tipov a trikov sa vám predstavia pri každej téme aj novinky zo sveta korenia a delikates, ktoré pri grilovaní nesmú chýbať. Pozor, o predstavené novinky budete môcť súťažiť po každom predstavení témy na Facebooku. Navyše v rámci grilovacej kampane bude môcť v septembri jeden šťastlivec vyhrať aj zájazd do Kambodže.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.