28.06.2013, 11:56

Nová funkčnosť a atraktívny redizajn katalógu 123dodavatel.sk

Koncom mája bola spustená nová verzia on-linového katalógu 123dodavatel.sk, ktorý podstúpil radikálny redizajn a zásadný upgrade funkčnosti katalógových služieb.

Nová funkčnosť a atraktívny redizajn katalógu 123dodavatel.sk

Nová verzia on-line katalógu pre vyhľadávanie dodávateľov z najrôznejších oblastí (od auto-moto, cez dizajn a bývanie po potravinárstvo či vzdelávanie a IT) je prehľadná, vizuálne atraktívna a mimoriadne funkčná.  

Katalógový systém prevádzkovaný spoločnosťou B2M sa odteraz môže pýšiť novým, atraktívnym  layoutom s ilustračným zobrazením produktov. Novinkou je zobrazovanie v kategóriách a možnosť vyhľadávania podľa druhu produktu (napr. strešné okná). Zmena funkčnosti 123dodavatel.sk predstavuje silný inováciu v oblasti on-line katalógových služieb. Takisto je 123dodavatel.sk na prvom mieste čo sa týka počtu katalógových zápisov – momentálne až 64 000 firiem a 73 000 konkrétnych ponúk.

Katalóg 123dodavatel.sk je sesterskom službou on-line dopytového systému 123dopyt.sk, ktorý je lídrom na našom trhu v danom segmente.

Kliknite si na 123dodavatel.sk a pozriete si nový dizajn stránky.

Viac informácií nájdete na www.123dodavatel.sk  alebo na www.b2m.cz.

Zdroj: PS:PR

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.