13.02.2017, 19:01

Rádio Expres oslavuje Svetový deň rádia špeciálnou ponukou

Na 13. február pripadol Svetový deň rádia a špeciálne len pri tejto príležitosti ponúka Rádio Expres svojim klientom k desiatim zakúpeným spotom alebo čítaným oznamom ďalších 5 spotov alebo oznamov navyše.

Rádio Expres oslavuje Svetový deň rádia špeciálnou ponukou
Zdroj: Rádio Expres

Ponuka platí pre nových aj verných klientov, obmedzená je len časovo na objednávky prijaté do konca februára a platí pre kampane odvysielané až do konca marca.

Absolútne najvyššia počúvanosť spomedzi všetkých rádií na Slovensku spolu so špeciálnym bonusom spotov navyše tak rádiovým klientom garantuje nadštandardnú kampaň na slovenskom reklamnom trhu. Kampaň v Rádiu Expres môže osloviť až 1,6 milióna týždenných poslucháčov, aj s možnosťou presného regionálneho cielenia.

Rádio Expres je už 11 rokov najpočúvanejšie rádio na Slovensku, má najväčší podiel a najvyššiu dennú a týždennú počúvanosť na trhu. Vlastníkom Rádia Expres je nemecká spoločnosť Bauer.

Bauer Media Group je jedna zo svetovo najúspešnejších mediálnych korporácií. Vyše 600 našich časopisov, viac než 400 produktov digitálnych médií a viac ako 100 televíznych a rádiových staníc sa teší priazni miliónov ľudí po celom svete. Portfólio spoločnosti obsahuje aj vydavateľstvá, tlačiarne, poštové a marketingové služby či podporu predaja.

Pozícia skupiny Bauer Media Group na svetovom trhu iba podčiarkuje jej vášeň pre ľudí a značky. Považujeme sa za domov pre populárne média, čo vystihuje aj naše motto "We think popular." – slogan, ktorý inšpiruje a motivuje našich 11 500 zamestnancov v 20tich krajinách sveta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.