Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.01.2018, 12:58

Personálne zmeny na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco na Slovensku

Oddelenie komunikácie a kampaní v jednom z najväčších obchodných reťazcov na Slovensku Tesco aktuálne riadi Veronika Bush. Novou PR manažérkou je Lucia Poláčeková.

Personálne zmeny na komunikačnom oddelení spoločnosti Tesco na Slovensku
Zdroj: Tesco

Veronika Bush na poste vystrieda Zuzanu Lošákovú, ktorá prijala ponuku mimo spoločnosti Tesco. Úlohou Veroniky bude riadiť komunikačné oddelenie a zastrešiť strategické otázky týkajúce sa vzťahov s médiami, komunikácie pre kolegov, vzťahov s vládou, ako aj oblasti spoločenskej zodpovednosti. Zároveň je správkyňou Nadácie Tesco.

Veronika nastúpila do spoločnosti Tesco v novembri 2016 na pozíciu manažérky externých vzťahov a spoločenskej zodpovednosti (Government Affairs & CSR). Počas rokov 2011 až 2016 zastávala rôzne pozície v štátnej sfére vrátane vedúcej oddelenia európskych vzťahov či oddelenia spolupráce s krajinami V4 na Ministerstve obrany SR.

Veronika vyštudovala medzinárodné vzťahy na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici a Friedrich Schiller Univerzite v Nemecku.

Lucia Poláčeková je novou manažérkou PR a externej komunikácie spoločnosti Tesco. Úlohou Lucie bude komunikovať s  médiami, pripravovať komunikačné stratégie a podporovať projekty spoločnosti.

Zdroj: Tesco

Lucia od júna 2014 pracovala v spoločnosti Tesco ako manažérka komunikácie pre kolegov. V rokoch 2012 a  2014 pôsobila na komunikačnom oddelení internej komunikácie v spoločnosti Orange. Predtým bola zodpovedná za internú a externú komunikáciu spoločnosti Dell, kde pracovala sedem rokov na pozícii PR špecialista.

Lucia vyštudovala žurnalistiku na Univerzite Komenského v Bratislave a má dve deti.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.