Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.10.2018, 13:46

Do agentúry Dentsu Aegis prichádza posila z Unimedie

Je ním Juraj Palaj, ktorý v Dentsu prijal pozíciu Trading Director.

Do agentúry Dentsu Aegis prichádza posila z Unimedie
Zdroj: archív J.P.

Mediálna agentúra Dentsu Aegis Network Slovakia má od októbra nového Trading Directora.  Je ním Juraj Palaj a v agentúre bude mať na starosti vzťahy s dodávateľmi (TV a tradičné média ako OOH, tlač, rádio, kino) a bude viesť nákupné oddelenie agentúry. Juraj bude úzko spolupracovať s členmi manažmentu Miroslavom Roškom, Romanom Šebom, Tomášom Molnárom a Miroslavou Dudovou. Reportovať bude Petrovi Zlámalovi, COO Dentsu Aegis Network Slovakia.

Juraj Palaj pôsobí na mediálnom trhu od roku 1999 a ako mediálny veterán plne verí svojmu novému teamu v agentúre. Aktuálne pôsobil na pozícii Head od TV buying v agentúre Unimedia.
Peter Zlámala, COO DAN Slovakia o novej posile hovorí: "Jurajove silné stránky sú najmä jeho logické a analytické uvažovanie, vyjednávacie zručnosti a dlhoročné skúsenosti na mediálnom trhu. Teším sa na spoluprácu a verím, že nás Jurajove dlhoročné skúsenosti obohatia."
"Teším sa na nové výzvy, ktoré mi moja nová pozícia prináša. Verím, že dokážem zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti a priniesť na moje nové pôsobisko nové pohľady,"  vyjadril sa  o novej práci Juraj Palaj, nový Trading Director DAN Slovakia.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.