Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.01.2019, 12:11

Billa má novú operatívnu riaditeľku

Do jej zodpovednosti patrí oddelenie nákupu, privátnych značiek, spacemanažmentu a promo manažmentu.

Billa má novú operatívnu riaditeľku
Zdroj: Billa

Spoločnosť BILLA s.r.o. má od 1. januára 2019 novú operatívnu riaditeľku, stáva sa ňou Ingrid Kužlíková. Zodpovedná je za oddelenia nákupu, privátnych značiek, spacemanažmentu a promo manažmentu.

Ingrid Kužlíková nahrádza na pozícii Albenu Grozevu Georgievu, ktorá prijala pozíciu Chief operations officer v BILLA Bulharsko.

Ingrid Kužlíková je dlhoročnou manažérkou v našej spoločnosti a sme radi, že prijala našu ponuku na povýšenie. Je skvelým príkladom možností kariérneho rastu v našej spoločnosti. Prajeme jej veľa úspechov a zároveň sme presvedčení o tom, že zúročí roky skúseností z oblasti nákupu čerstvého i suchého sortimentu,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti BILLA s.r.o. Dariusz Bator.

„Vážim si dôveru vedenia a verím, že z novej pozície budem úspešne pokračovať v naštartovanom zlepšení cenového vnímania Billy u jej zákazníkov a zvyšovať obľúbenosť u nich vďaka širokému sortimentu, kvalite, čerstvosti a výhodným cenám nášho tovaru. Súčasťou bude aj rozširovanie o nové rady privátnych značiek, ktorých popularita z roka na rok rastie,“ konštatuje Ingrid Kužlíková. Ako zároveň dodáva, dôležité je pre ňu aj rozvíjanie talentov v radoch zamestnancov.Ingrid Kužlíková pôsobí v Bille od mája 2004 a od začiatku roka 2015 zastávala pozíciu Vedúcej oddelenia nákupu pre trvanlivé potraviny a nepotravinársky tovar.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.