Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.06.2020, 21:15

Na čele PwC Slovensko bude od júla Věra Výtvarová. Vo funkcii vystrieda Alexa Šranka

O personálnych zmenách vo vedení spoločnosti PwC informovala na svojich sociálnych sieťach.

Na čele PwC Slovensko bude od júla Věra Výtvarová. Vo funkcii vystrieda Alexa Šranka
Zdroj: PwC / Věra Výtvarová

Audítorská partnerka poradenskej spoločnosti PwC ČR Věra Výtvarová bude od 1. júla viesť aj PwC Slovensko. Na pozícii Country Managing Partner vystrieda Alexa Šranka. PwC o tom dnes informovala na svojom blogu a sociálnych sieťach.

Věra Výtvarová nastúpila do PwC (vtedy ešte Coopers & Lybrand) v roku 1994 po absolvovaní Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Je členkou Slovenskej komory audítorov a Asociácie certifikovaných účtovníkov vo Veľkej Británii.

"Považujem za prirodzenú kariérnu výzvu viesť dobre etablovanú kanceláriu, ktorá je na slovenskom trhu najväčším hráčom medzi poradenskými a audítorskými firmami," uviedla Výtvarová na facebooku PwC.

Alex Šrank v slovenskom PwC zostáva na pozícii vedúceho partnera pre oblasť trhov a transakcií.

PwC Slovensko je súčasťou globálnej siete firiem PwC, konkrétne regiónu strednej a východnej Európy. V kanceláriách PwC v Bratislave a Košiciach pracuje 650 zamestnancov, ktorí sa zaoberajú auditom, poradenstvom, daňami alebo poskytujú služby v servisnom centre.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.