Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
13.08.2021, 16:45

Novým manažérom spoločnosti Mars pre slovenský trh sa stal Radovan Veselý

Pozíciu preberá po Daniele Hlaváčkovej, ktorá bude Demand riaditeľkou pre strednú Európu.

Novým manažérom spoločnosti Mars pre slovenský trh sa stal Radovan Veselý
Zdroj: Mars / Radovan Veselý

Spoločnosť Mars, jeden z popredných svetových výrobcov cukroviniek, potravín a výživy pre domácich miláčikov, menovala za nového manažéra trhu pre Slovensko Radovana Veselého. Pozíciu preberá po Daniele Hlaváčkovej, ktorá sa v rámci Marsu posúva na post Demand riaditeľky pre strednú Európu.

Radovan Veselý nastúpil do spoločnosti Mars v roku 2012, v rámci pôvodnej spoločnosti Wrigley CZ/SK. Počas jednotlivých rokov prešiel rôznymi pozíciami v rámci marketingu a od roku 2020 vedie tím portfólia pre strednú Európu, v rámci segmentov produktov pre ľudskú spotrebu (žuvačky a cukrovinky, čokoláda a ryža), pokrývajúc všetky štyri trhy v stredoeurópskom klastri. V rámci svojho pôsobenia v spoločnosti Mars vytvoril silný tím, naštartoval výborné výsledky pre segment čokolád pre strednú Európu, viedol zjednodušenie potravinového portfólia a zvládol i výzvy súvisiace so žuvačkami počas krízy spojenej s koronavírusom.

„Som nesmierne rád, že sa môžem touto cestou pripojiť k slovenskému tímu a spolu s ním pokračovať v ďalšom napredovaní spoločnosti Mars na našom trhu. Verím, že sa mi podarí zúročiť moje dlhoročné pracovné skúsenosti v rámci spoločnosti a byť prínosom pre ňu a celý tím. Našou prioritou bude aj naďalej ponúkať zákazníkom a spotrebiteľom vysoko kvalitné značky a ich výrobky, ako aj maximálne rozvíjať potenciál, ktorý slovenský trh má,“ hovorí Veselý.

Pre spoločnosť Mars sú jej spolupracovníci (ako nazýva svojich zamestnancov) a možnosť ich profesijného rastu mimoriadne dôležité. Preto im ponúka dlhodobo možnosť kariérneho postupu a profesionálny rozvoj, a to naprieč rôznymi krajinami a oddeleniami. Spolupracovníci spoločnosti tak majú možnosť získať zaujímavé pozície v rámci rôznych tímov, ako tomu bolo v prípade aktuálneho manažéra trhu pre Slovensku. Jeho úlohou bude nadviazať na prácu celého tímu, s cieľom zamerať sa na plné využitie rastového potenciálu, ktorý slovenský trh ponúka.

Spoločnosť Mars na Slovensku vstúpila na slovenský trh v roku 1992. Od roku 2016 na ňom pôsobí prostredníctvom spoločnosti Mars Multisales Central Europe, ktorá spája český, slovenský, rumunský a maďarský trh.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.