10.08.2017, 10:47

Sesterská agentúra PS:Digital mení vedenie firmy

Eventovú agentúru bude viesť po novom Veronika Gulášová.

Sesterská agentúra PS:Digital mení vedenie firmy
Zdroj: archív

Minulý rok v lete sa od digitálnej agentúry PS:Digital odčlenila eventová agentúra PS:Events. Majiteľmi agentúry sú Peter Šebo a Martin Královič. Pričom práve Martin Královič eventovú agentúru aj riadil.

Po roku do čela agentúry na pozíciu managing director prichádza Veronika Gulášová. Martin Královič v spoločnosti naďalej zostáva ako spolumajiteľ a šéf produkcie.

Doteraz sa mi darilo zlaďovať pozíciu CEO spolu s riadením produkcie, no nastal čas, kedy som sa musel rozhodnúť, čomu sa budem venovať prioritne. Keďže najmä technická produkcia a bezpečnosť na eventoch sú mojou srdcovkou, budem sa profilovať týmto smerom a vedenie agentúry prenechám Veronike," zdôvodňuje zmeny v agentúry doterajší CEO.

"Po niekoľkých rokoch v tíme najväčšieho slovenského festivalu som hľadala ďalšiu osobnú aj pracovnú výzvu. Našla som ju v PS:Events, mladej agentúre, ktorá má veľký potenciál v zamestnancoch a ich skúsenostiach. Teším sa na všetko, čo spolu v eventovom svete zažijeme,” hovorí  nová managing directorka Veronika Gulášová.

 Veronika Gulášová pôsobí v marketingu viac ako desať rokov. Prvé skúsenosti získavala už počas strednej školy v eventovej agentúre, neskôr prešla na marketing jednej z bratislavských správcovských spoločností. Nielen eventom sa venovala v agentúre Seesame Communication Experts, odkiaľ sa presunula do agentúry Pohoda Festival na pozíciu Partnership Director.

Cookies

Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania HNonline.sk.