Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.08.2017, 09:45

Lidl najnovšie zacieli aj na malých kuchárov

Tváre reťazca cukrárka Veronika Bušová a kuchár Marcel Ihnačák pripravili knihu receptov pre deti.

Lidl najnovšie zacieli aj na malých kuchárov
Zdroj: Lidl SR

Kniha Kuchyňa Lidla pre malých kuchárov obsahuje 50 jednoduchých receptov na každú príležitosť.

Ako vznikol nápad vytvoriť knihu pre malých kuchárov približuje Tomáš Bezák, vedúci úseku komunikácie Lidl SR: „Po predošlých dvoch knižkách o varení a pečení, ktoré boli určené pre dospelých milovníkov jedla, sme tentoraz chceli osloviť malých aj veľkých. Je dôležité, aby rodičia trávili čo najviac času so svojimi deťmi a veríme, že pri spoločnom varení zažijú veľa zábavy a nezabudnuteľných okamihov. S touto myšlienkou sa okamžite stotožnili Veronika i Marcel, pre oboch ide o splnenie dávneho sna.“

Veronike pomáhala dcéra Ninka (2,5 roka), Marcel varil spolu so synom Šimonom (8 rokov) a dcérou Isabelou (2,5 roka). „Veríme, že po dvoch knižkách z Kuchyne Lidla a Lidl cukrárne, o ktoré bol mimoriadny záujem, si aj recepty pre malých kuchárov nájdu miesto v slovenských domácnostiach. Kniha je zostavená z úplne nových  receptov, ktorými chceme osloviť malých aj veľkých. Budeme radi, ak si rodičia s deťmi spoločne strávené chvíle a dobré jedlo vychutnajú,“ hovorí Martin Nagy, konateľ spoločnosti Lidl pre oblasti nákupu a marketingu.

Novú kuchársku knihu pre deti a rodičov Lidl získajú záujemcovia za nákup v reťazci. Za každých 20 eur hodnoty nákupu dostanú od 4. septembra 2017 jednu nálepku. Päť nálepiek nalepených na kupóne je potom možné vymeniť za knihu.

Nová kniha bude promovaná v televízii, outdoore, online, printoch, kine a prostredníctvom vlastných médií reťazca a tiež na miestach predaja.

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.