Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.11.2017, 12:59

Heureka štartuje s Vianocami. Na začiatok spúšťa Dni dopravy zdarma

Kampaň pripravila agentúra Saatchi & Saatchi.

Heureka štartuje s Vianocami. Na začiatok spúšťa Dni dopravy zdarma
Zdroj: Heureka

Heureka štartuje vianočnú sezónu už po štvrtý raz na Slovensku takisto akciou dopravy zdarma. Tento rok dokonca tromi dňami, od 13. do 15. novembra.

V spolupráci s agentúrou Saatchi & Saatchi pripravila kampaň, ktorá upozorní na akciu pre zákazníkov a e-shopy. Stavia na rozdiely medzi stresom pri nákupe offline a pohodlným nákupom bez zbytočných tlačeníc online v predstihu pred sviatkami.

Deň dopravy zdarma bol vlani jedným z najsilnejších nákupných dní, Slováci minuli vyše 1,88 milióna eur a na doprave ušetrili dokopy 90-tisíc eur. Práve preto sa dni dopravy zadarmo rozhodla Heureka predĺžiť.

Spot ukazuje chaotickú situáciu v obchodoch, ktorej sa môžu zákazníci Heureky vyhnúť.

Kampaň sa hrá s reklamným zveličením a ukazuje, že vďaka internetu sa zákazníci nemusia vystavovať nepohodliu – nemusia sa tlačiť v nákupných centrách alebo sa o tovar naťahovať. Jednoducho na pár kliknutí nakúpia z pohodlia domova a ešte majú aj doručenie zdarma,“ vysvetlil Marek Dobrý, Brand Manager Heureky.

TV kampaň pobeží v televíznych kanáloch skupiny JOJ Group, v rozhlase a na sociálnych sieťach. Kampaň bude podporená aj PR aktivitami.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.