Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
04.01.2018, 14:38

Asociácia BTL agentúr pripravuje Live!Conference. Vystúpia na nej svetoví eventoví špecialisti

Konferencia bude súčasťou štvrtého ročníka eventového veľtrhu EventEXPO.

Asociácia BTL agentúr pripravuje Live!Conference. Vystúpia na nej svetoví eventoví špecialisti
Zdroj: archív Stratégií

Slovenská asociácia eventových agentúr BTL-ka pripravila druhý ročník odbornej konferencie Live!Conference. Zastrešovať ju bude téma Event and Live marketing 2020. 

"Je nám nesmiernym potešením, že s odstupom dvoch rokov sa nám podarilo dať dohromady skvelých spíkrov svetových mien, ktorí prídu porozprávať o tom, aké sú trendy v livemarketingu a diskutovať na tému vízie posunov komunikácie vzhľadom na novú generáciu zákazníkov," hovorí prezident BTL-ka Tomáš Ručkay.

Na konferencii vystúpia slovenskí a českí špecialisti na event marketing, medzi spíkrami nebudú chýbať ani osobnosti zo zahraničia.

Zdroj: BTLka

Salvatore Sagone

President of ADC Group

Salvatore Sagone je spoluzakladateľom, prezidentom a šéfredaktorom Adc Group. Vydavateľská spoločnosť vytvorila webové stránky Advexpress a e20express, magazíny NC a e20, The Notebooks of Communications a organizuje NC Awards, NC Digital Awards, Programmatic Awards a Bea World - The international Festival of events and Live Communication. Salvatore Sagone sa narodil v roku 1960, absolvoval štúdium literatúry a filozofie a od roku 1987 pracoval v špecializovaných vydavateľstvách, médiách a reklame.

Zdroj: BTLka

Kevin Jackson

Experience is the Marketing

Spíker & experience marketér Kevin Jackson z Veľkej Británie patrí v súčasnosti patrí medzi kľúčových a najvplyvnejších ľudí v eventovom a live marketingovom svete. Uznávaný profesionál je jedným z najvýznamnejších svetových kreatívcov, zameriava sa na strategické ciele klientov a pomáha firmám rásť. Pracoval pre významné marketingové spoločnosti vo svete, ako napríklad Interpublic či Saatchi, a je tiež šéfredaktorom magazínu live.

Zdroj: BTLka

Björn Wigforss

Vice President,  Experience Marketing, Schneider Electric

Björn Wigforss je marketingový manažér, ktorý verí v silu eventov. Nepatrí však k tým, ktorí by v nich videli recept na každý problém. O tom, kedy majú skutočný význam, hovorí s nadhľadom a z reálnych skúseností. Tie si priniesol z firiem ako Nokia či Microsoft. dnes je známy ako tréner, marketingový manažér či biznis konzultant. Bol predsedom poroty fínskej súťaže pre najlepšie eventy. Najnovšie je jeho hlavnou témou Live marketing. V máji vystúpil na nultom ročníku konferencie Zlatého klinca.

Zdroj: BTLka

Andrea de Michelli

CEO Casta Diva Group

Tisícky spotov vyrobených pre sto veľkých značiek v 30 krajinách. Jeho pedagógmi boli Oscaroví víťazi Martin Scorsese, Dante Ferretti, Nestor Alemandros, Peppuccio Tornatore, Stu Hagmann a mnohí ďalší, medzi ktorými boli Jean Jacques Beneix, Dario Argento, John Landis a mnohí agentúrni kreatívci. Vytvoril dve internetové televízne siete pre Enel a Intesa. Dnes je partnerom Luca Oddo v Casta Diva Pictures. V roku 2007 s ním napísal knihu La fabbrica degli spot.

Zdroj: BTLka

Norbert Pýcha

Managing Director Event Arena

Norbert Pýcha má za sebou cez 20 rokov skúseností v oblasti Event Managementu a jeho profesionálna kariéra je takmer výhradne spätá s agentúrou Event Arena, ktorú spoluzaložil v roku 2000 a ktorú spoluvlastní. Hlavnou náplňou jeho práce je vedenie spoločnosti, HR management, supervízie akcií a projektov a komunikácie s klientmi. Vystupuje a prednáša na odborných akciách týkajúcich sa Event Managementu. V roku 2017 spoluzakladal Českú eventovú asociáciu, ktorej v súčasnej dobe predsedá.

Zdroj: archív Š.K.

Štefan Kozák

Managing Director CREATIVE PRO

Štefan Kozák posunul vnímanie BTL komunikačnej asociácie ako relevancie v oblasti eventov. Dlhodobo buduje a rozvíja „live comm“ segment. V roku 2003 vytvoril základy pre založenie spoločnosti zo zameraním na live & event marketing CREATIVE PRO, následne vybudoval aj neformálnu diverzifikovanú skupinu CREATIVE PRO group, ktorá primárne pôsobí na slovenskom, českom, poľskom a maďarskom trhu. V rokoch 2008 – 2011 spoluzakladal a aktívne pôsobil aj v medzinárodnej spoločnosti v segmente desing & production 30/70 Productions. Okrem aktívneho riadenia organizácií sa stará o business development, akvizície new business či špecifické „live marketing“ projekty na slovenskom, českom, maďarskom a poľskom trhu.

Live!Conference zažila svoju premiéru v roku 2015. Prvý ročník bol zameraný na problematiku vyhodnocovania efektivity a hodnoty eventov v marketingovej komunikácii. Asociácia BTL doniesla na Slovensko také osobnosti, akými sú Jens Oliver Mayer, managing director JACK MORTON, Colja M. Dams, majiteľ a CEO VOK DAMS Agency a Elling Hamso, managing director EVENT ROI INSTITUTE. Ďalšími rečníkmi boli Peter Komorník, zakladateľ a CEO Sli.do a Norbert Pýcha, konateľ EVENT ARENA CZ.

Live!Conference bude súčasťou štvrtého ročníka eventového veľtrhu EventEXPO, ktoré sa uskutoční 21. februára 2018, opäť v rozšírených eventových priestoroch Refinery Gallery v Bratislave.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.