Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.08.2018, 17:45

Česká herečka a speváčka spúšta vlastný e-shop s módou

Inšpirovala sa svojím novým albumom, ktorý vydáva aj na vinyle.

Česká herečka a speváčka spúšta vlastný e-shop s módou
Zdroj: barborapolakova.com

Uprostred leta spúšťa populárna česká speváčka a herečka Barbora Poláková svoj exkluzívny e-shop, kde jej fanúšikovia, ale aj milovníci módnych vychytávok nájdu kompletnú ponuku jej nového merchandise.

Zdroj: barborapolakova.com

​Kolekcia, ktorá bola doposiaľ v predaji iba na Barboriných vybraných koncertoch, vznikla v réžii štylistky Terezy Kytkovej, Vojtu Novotného (strih) a Lucie Tomiškovej (kresby) a je inšpirovaná novým albumom ZE.MĚ, ktorý vychádza 31. augusta aj na LP.

Nový merchandise bol vytvorený od prvej do poslednej nitky v Českej republike a na rozdiel od obvyklých kapelových tričiek zaujme neokukaným, štýlovým designom a spracovaním, ktoré poteší ruky aj oči.

Zdroj: barborapolakova.com

„Dokonca i látky sú tkané v Čechách, takže môžete mať istotu, že na výrobe sa nepodieľalo žiadne dieťa ani človek pracujúci v neľudských podmienkach," dodáva Poláková.

Či už ide o tielka alebo šaty s trakmi, tričká, mikiny alebo hravé tetovania, každá položka Bárinho nového merchandise je osobitá ako ona sama. Jednoduché strihy sú kombinované s vtipnými a zaujímavými detailmi ako sú úryvky textov z albumu ZE.MĚ alebo funkčnými vychytávkami v podobe dierok na sluchadlá.

Zdroj: barborapolakova.com

​Rodáčka z Kolína sa stála známou účinkovaním v divadelnej hre Blonďatá bestie, v ktorej stvárnila českú političku Kristýnu Kočí. V roku 2002 sa s Davidom Kollerom autorsky a interpretačne podieľala na protestsongu Sami (jsme v prdeli) zloženom pre politický kabaret Blonďatá bestie II: Blonďatá bestie vrací úder, ktorý reflektuje české politické korupčné kauzy.

V novembri 2015 vydala svoj prvý album Barbora Poláková. Za singel Nafrněná získala v tom istom roku na Anděloch cenu za Skladbu roka a zároveň ju Akadémia českej populárnej hudby ocenila ako Objav roka.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.