Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.09.2018, 17:09

V Bratislave otvorili prvú Pizza Hut Express. Čerstvú pizzu pripravia do päť minút

Najobľúbenejšie pizze z ponuky Pizza Hut pripravia priamo pred očami zákazníka.

V Bratislave otvorili prvú Pizza Hut Express. Čerstvú pizzu pripravia do päť minút
Zdroj: Pizza Hut Express

Spoločnosť AmRest otvorila v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall prvú pobočku známeho reťazca Pizza Hut s novým konceptom. Nová reštaurácia pripraví pizzu priamo pred očami zákazníka do päť minút. To je aj dôvod, prečo disponuje otvorenou kuchyňou.

Pizza Hut Express sa zameriava na najobľúbenejšie druhy pizze. V ponuke má pizzu Margherita, Pepperoni, Quattro Formaggi, Hawaii, Farmer a Prosciutto, pričom všetky sú vyrábané z čerstvého cesta. Zákazníci si tiež môžu nechať pripraviť pizzu podľa svojho želania (tzv. Pizza Podľa Teba).

„Na Slovensku predstavujeme nový koncept značky Pizza Hut: Pizza Hut Express. Tento koncept reaguje na nové trendy v oblasti stravovania s dôrazom na rýchlosť a kvalitu a veľmi dobre sa prepája s konceptom nákupných centier, kde zákazníci práve kvalitu a rýchle služby vyžadujú,“ hovorí Romana Pistulková, brand manager Pizza Hut pre Slovensko a Českú republiku,

Koncom roka je plánované otvorenie ďalšej reštaurácie Pizza Hut Express v nákupnom centre Avion Shopping Park.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.