Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.09.2018, 17:00

Slováci vyrobili najväčšiu fľašu ginu na svete

V limitovanej edícii Gin Gin Supermagnum bude vyrobených len 30 fliaš.

Slováci vyrobili najväčšiu fľašu ginu na svete
Zdroj: BVD

Jedným z dôvodov, prečo sme sa rozhodli vyrobiť najväčšiu fľašu ginu na svete, je fakt, že máme radi prvenstvá a o to viac tie, ktoré sú prvenstvom aj pre naše malé Slovensko a zviditeľnia ho vo svete,“ približuje Ľubomír Flašík, majiteľ značky Gin Gin a dodáva: Ďalším dôvodom je naša túžba po výzvach, ktoré nás dokážu ako výrobcu posunúť ďalej a to predovšetkým čo sa týka kvality a výnimočnosti našich produktov. A zo subjektívneho hľadiska, vyrobiť niečo najväčšie na svete vo svojej kategórii, je celkom zábava a prináša to veľmi príjemné pocity.“

Celkovo bolo v tejto limitovanej edícii Gin Gin Supermagnum vyrobených 30 fliaš. Každá 10 litrová fľaša váži približne 15 kilogramov. Prvá vyrobená bude počas nasledujúcich mesiacov putovať po najlepších slovenských baroch, kde budú môcť hostia ochutnať slovenský gin v niektorom z koktailov pripravených pre túto príležitosť, alebo sa s najväčšou fľašou ginu na svete odfotiť.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.