Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.10.2018, 07:00

Johnnie Walker pripravil limitovanú edíciu Game of Thrones whisky

Fľaša je vytlačená teplotne citlivým termochromickým atramentom takže sa po uložení do mrazničky mení jej dizajn.

Johnnie Walker pripravil limitovanú edíciu Game of Thrones whisky
Zdroj: www.thisisinsider.com

Whisky "White Walker by Johnnie Walker" má príchuť zloženú z karamelizovaného cukru, vanilky, čerstvých červených bobúľ a s nádychom ovocného sadu. Fľaša je vytlačená teplotne citlivým termochromickým atramentom, preto sa pri vkladaní do mrazničky zobrazí špeciálny dizajn.

Fanúšikovia, ktorý čakajú na príchod nových epizód seriálu Game of Thrones do leta 2019 sa potešia limitovanému dizajnu fľašiek známej whisky Johnie Walker. White Walker je inšpirovaný chladnými nemŕtvymi bielymi chodcami z Westerosu.

Zdroj: www.thisisinsider.com

​Biela Walkerová ponuka bola vytvorená špecialistom na whisky Georgeom Harperom a obsahuje jednoduché slady z Cardhu a Clynelish v Škótsku.

K dispozícii je celkovo kolekcia škótskych whisky s jednotnou škálou "Game of Thrones", ktorá obsahuje osem limitovaných edícií whisky inšpirovaných symbolickými postavami a kreatívnym svetom Westeros. Môžete si vybrať whisky nazvanú podľa legendárnych rodín série, napríklad House Stark a House Targaryen, alebo jednu fľašu pomenovanú Night Watch, podľa tých, ktorí chránia ľadovú stenu, ktorá označuje severnú hranicu Siedmich kráľovstiev.

Limitovaná edícia by mala byť k dispozícii v novembri. Na Slovensko však podľa doterajších informácií distribuovaná nebude.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.