Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
09.01.2019, 12:51

Hokejový šampionát má propagačné video. Je plné emócií hráčov, ktorí bojujú o víťazstvo

Video pripravila agentúra Wiktor Leo Burnett.

Hokejový šampionát má propagačné video. Je plné emócií hráčov, ktorí bojujú o víťazstvo
Zdroj: archív

Organizačný výbor tohtoročných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji na Slovensku predstavil krátke propagačné video, ktoré organizátori vytvorili v spolupráci s reklamnou agentúrou Wiktor Leo Burnett.

"Video zachytáva radosť, smútok, napätie, túžbu i sklamanie. Hokejové tváre hráčov aj fanúšikov sú plné emócií, keď spoločne bojujú o každý centimeter ľadu, keď spolu bojujú o víťazstvo. Vzdávame hold slzám šťastia aj zármutku, vášnivému hnevu aj neskrotnému nadšeniu. Faces sú oslavou krásy a veľkosti hokejovej hry, ktorá sa opäť vracia domov, do hokejovej krajiny," hovorí kreatívny riaditeľ agentúry Peter Kačenka.

Vo videu, ktoré je plné radujúcich sa hokejistov a fanúšikov, sa mihne aj Zdeno Chára, ktorý dáva gól vo finále MS 2012 proti Rusku. Na rovnakých majstrovstvách oslavuje Miroslav Šatan gól v zápase proti Česku a je tam aj gól Mareka Ďalogu Švédsku počas minuloročných MS. Vo videu je záber aj na osamoteného slovenského fanúšika medzi skupinou švédskych, ktorý  sa stal virálom.

Nové "promo" video využijú organizátori na propagáciu majstrovstiev doma i v zahraničí. Práve z tohto dôvodu pripravili okrem slovenskej i anglickú verziu. Oficiálne video má dĺžku 60 sekúnd, tvorcovia pripravili i jeho 30-sekundovú modifikáciu.

Video pripravili:

Concept Idea: Juraj Dvorecký
Creative Direction: Juraj Dvorecký, Peter Kačenka
Copywriting: Juraj Dvorecký, Peter Kačenka
Art Direction: Peter Kačenka
Graphic Design: Karol Krištofovič
Strih: Juraj Kostolanský
Hudba: Lukáš Kobela
Studio: 727

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.