Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.04.2019, 12:05

Cresco Group mení názov a logo

Autorom loga je agentúra MADE BY VACULIK.

Cresco Group mení názov a logo
Zdroj: CRESCO

„Už tretí rok po sebe sme potvrdili pozíciu lídra v predaji bytov na Slovensku. Úspech projektu Slnečnice, ktorý bude rásť až do roku 2030, nás veľmi teší. Naším plánom je v tomto roku spustiť predaj ďalších projektov v rámci Slnečníc, predstaviť nové projekty v hlavnom meste a posilniť naše aktivity v Česku. V Prahe na jar spúšťame výstavbu prvej fázy projektu UNIQ Tesla,“ uviedol Ján Krnáč, výkonný riaditeľ developera, a dodal: „Zo spoločnosti CRESCO GROUP sa za 25 rokov jej existencie postupne stal silný regionálny developer s rastúcimi aktivitami a ambíciami. Aj preto nastal ideálny čas na zmenu vizuálnej identity spoločnosti – v tomto roku meníme logo a názov na CRESCO REAL ESTATE. Veríme, že s novou vizuálnou identitou sa nám podarí ešte viac rásť a expandovať nielen doma, ale aj na európskom trhu.“

Nové logo developera z dielne reklamnej agentúry MADE BY VACULIK podčiarkuje význam slova CRESCO, ktoré v latinčine znamená rast. Vyjadruje jednak rast spoločnosti a expanziu na nové trhy a tiež odráža hlavnú činnosť, ktorej výsledkom sú rastúce budovy. Rast je v logu znázornený jednoduchým vizuálnym jazykom. Nové logo je prvým krokom ku kompletnému redizajnu značky. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.