Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
21.04.2019, 20:57

Viete ako na inzerciu na Facebooku? Otestujte sa v našom kvíze!

Pripravili sme pre vás desať otázok.

Viete ako na inzerciu na Facebooku? Otestujte sa v našom kvíze!
Zdroj: Reuters

Facebook je najnavštevovanejšou sociálnou sieťou na Slovensku. Aktuálne ho navštevuje 2,6 miliónov užívateľov. Aj keď by sa mohlo zdať, že popularita Instagramu je veľmi vysoká, v skutočnosti ho využíva o 1,4 milióna menej Slovákov a zastáva až druhú priečku.*

Prečo sú práve tieto dve sociálne siete u performance manažérov pri plánovaní reklamy také populárne? Jednak preto, že majú vysoký zásah, ale aj preto, že majú jednoduchú exekutívu - reklama sa dá spustiť do pár hodín.

Preverte si svoje znalosti z reklamy na sociálnych sieťach v našom krátkom kvíze. Ak plánujete reklamu pre  klientov na Facebooku či Instagrame, tento test, ktorý vznikol v spolupráci s digitálnou agentúrou Digiline, by ste mali zvládnuť bez chybičky.

Tento kvíz pripravila digitálna agentúra Digiline - člen IAB Slovakia.

V prípade, že si chcete rozšíriť svoje vedomosti v plánovaní a správe reklamných kampaní na sociálnych sieťach, ako aj získať vedomosti v rámci komplexného online mediálneho plánovania, prihláste sa na májovú DIMAQ akadémiu.

*Zdroj: Facebook, Instagram

 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.