Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.02.2020, 08:00

Viber uvádza digitálnu funkciu My Notes

Prináša tak možnosť, ako si zjednodušiť každodennú prácu

Viber uvádza digitálnu funkciu My Notes
Zdroj: Viber

Rakuten Viber predstavuje úplne novú funkciu My Notes. Tá používateľom pomôže lepšie zorganizovať ich každodenné činnosti a komunikáciu v aplikácii, lepšiu organizáciu a prehľad o úlohách, fotografiách, pripomienkach a ďalších organizačných veciach na jednom mieste.

Viber v súčasnej dobe používa viac než jedna miliarda ľudí po celom svete a každú minútu v aplikácii prebehne 700 miliónov interakcií. Nová funkcia im prináša možnosť, ako si zjednodušiť každodennú prácu a celý proces urobiť efektívnejší a používateľsky príjemnejší.

Zdroj: Viber

„Našim cieľom je prichádzať s riešeniami, ktoré zjednodušia život našich užívateľov a presne to im umožní funkcia My Notes,“ povedal Ofir Eyal, COO, Rakuten Viber. „Pre našich používateľov je veľmi dôležité zaistenie bezpečnosti komunikácie, ktorú im Viber ponúka spolu s vylepšenými funkciami a rýchlejším fungovaním aplikácie. Sme veľmi radi, že im teraz môžeme ponúknuť lepšie si zorganizovať myšlienky a úlohy priamo v rámci aplikácie.“

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.