Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
27.03.2020, 12:15

ZľavaDňa predstavila iniciatívu #DobreBude

Cieľom je podporiť podnik, v ktorom si kúpite zľavový kupón. Dostane polovicu peňazí ešte pred využitím aktivity.

ZľavaDňa predstavila iniciatívu #DobreBude
Zdroj: ZľavaDňa

Na portáli ZľavaDňa za účelom nezištnej pomoci podnikom, podnikateľom a živnostníkom vznikla iniciatíva #DobreBude, v ktorej chcú pomôcť podnikom prežiť toto obdobie tým, že budú predávať kupóny s dlhou platnosťou, čo znamená, že zákazník ich môže využiť po otvorení daných prevádzok, takže sa nemusí báť, že jeho platnosť vyprší.

Podnik, ktorý kúpou poukazu podporíte, získa prvú polovicu peňazí hneď, nie až po využití poukazu zákazníkom. Ide o to, aby mali prevádzky aspoň určité finančné prostriedky na preklenutie tohto obdobia a nemuseli čeliť likvidácii. Každou kúpou daného kupónu prispievajú zákazníci na podobnú iniciatívu ktopomozeslovensku.sk.

„Chceme sa postaviť za podniky aj podnikateľov a podporiť ich. Uvedomujeme si, že tieto dni môžu znamenať koniec pre ich biznis. Preto z našej strany vznikla iniciatíva na podporu prevádzok a podnikov, ktoré museli kvôli koronavírusu svoje aktivity prerušiť,“ hovorí Martin Rakovský, CEO ZľavaDňa. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.