Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
12.04.2020, 11:00

Slovenské agentúry sú finalistami na súťaži v New Yorku

Z medzinárodnej reklamnej súťaže si odniesli shortlisty tri agentúry.

Slovenské agentúry sú finalistami na súťaži v New Yorku
Zdroj: Youtube

Festival kreativity v New Yorku aj tento rok ocenil prácu slovenských agentúr. Do finálového kola postupujú tri kreatívne agentúry s desiatimi shortlistami.

Na svojom Facebookovom profile sa shortlistami pochválila agentúra Effectivity POWERED BY PUBLICIS, za prácu Pa a Pi po 33 rokoch pre Ekotopfilm zabojuje v piatich kategóriách.

Zdroj: New York Festivals

O získanie ocenenia na festivale sa pokúsi aj Respect APP, ktorý dostal dva shortlisty za kampaň pre Úsmev ako dar. 

Zdroj: New York Festivals

​​Úspechom zo súťaže New York Festivals sa môže pochváliť aj TRIAD, ktorý si zatiaľ odnáša tri shortlisty za práce pre VÚB. 

Zdroj: New York Festivals

Medzinárodná súťaž New York Festivals oceňuje práce v šiestich kategóriách. V každej z nich zasadá porota zložená z profesionálov z danej brandže a vyberá top projekty z celého sveta

Minulý rok na súťaži kreativity v New Yorku uspel TRIAD. Z troch kategórií, v ktorých mala kampaň Slovensko žije všetkými farbami shortlist, zaujala porotcov v kategórii Marketing Strategy a Effectiveness- Earned Media, kde získala bronz.

Zdroj: New York Festivals

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.