Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
21.04.2020, 10:20

Pornhub predstavil parodickú stránku Scrubhub. Zobrazuje sexi umývanie rúk

Firma využíva silu svojej značky na pomoc v boji proti Covid-19.

Pornhub predstavil parodickú stránku Scrubhub. Zobrazuje sexi umývanie rúk
Zdroj: Scrubhub

Pornhub v čase pandémie ponúkol prístup k svojmu prémiovému obsahu zdarma celému svetu.

​Teraz však prichádza s niečím užitočnejším. Spustil stránku Scrubhub, ktorej cieľom je zbierka peňazí pre organizácie, ktoré v neľahkých časoch pomáhajú.

Paródia Pornhubu má identický dizajn stránky a nájdete na nej dokonca rovnaké, či veľmi podobné názvy videí, ktorých obsahom nie je porno. Sú to návody na umývanie rúk, aj keď so zábavným a veľmi sexistickým podtónom.

Zdroj: Scrubhub

​Podľa portálu Scrubhub: „Táto webová stránka je absolútne ukazovateľom toho, čo sa stane, keď budeme mať príliš veľa času na umývanie rúk a zostaneme doma.“

Stránka ponúka rôzne rozdelenia videí a aj rebríček najsledovanejších v danej krajine. 

Zdroj: Scrubhub

„Vytvorili sme Scrubhub, aby sa ľudia zasmiali a prispeli na neziskové organizácie, ktoré pomáhajú ľuďom postihnutým pandémiou. Rozhodli sme sa zdôrazniť zásadný akt umývania rúk. Toto je spôsob, akým to vieme a akým sa to ľuďom páči,“ znie popis na stránke.

Viceprezident Pornhub Corey Price v tlačovej správe uviedol: „Jedna z vecí, ktorú sa v posledných týždňoch doslova opakujú všetci-politici, športovci, lekári, vedci a celebrity, je dôležitosť umývania rúk mydlom. Využili sme príležitosť a predstavili jedinečnú radosť z toho, čo nás doteraz mohlo nudiť.“

Vyzbierané finančné prostriedky firma poskytne organizáciám, ktoré sa starajú o výživu a hygienu zraniteľných ľudí bez domova, alebo sociálnych prípadov a tiež pracovníkom v prvej línii.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.