Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
22.04.2020, 12:20

Po McDelivery spúšťa McDonald's nový spôsob predaja McWalk

Dostupný je v deviatich slovenských mestách.

Po McDelivery spúšťa McDonald's nový spôsob predaja McWalk
Zdroj: McDonald's

McWalk je služba, ktorá je prispôsobená peším zákazníkom, no reštaurácie s dobrou dostupnosťou a kapacitou parkoviska môžu prostredníctvom McWalk slúžiť aj ako alternatíva k McDrive. 

Pôvodné sklenené vstupné dvere do reštaurácie McDonald’s sú pre účely McWalk doplnené o špeciálne okienko pre objednanie a výdaj jedla a nápojov. Pri jednom z dvoch okienok si zákazník jedlo objedná a zaplatí, pri ďalšom mu ho odovzdá druhý zamestnanec.

Zdroj: McDonald's

„Dopyt po našom jedle je aj v čase uzavretých interiérov našich reštaurácií. Nie každý zákazník môže však k nám prísť autom a, naopak, z bezpečnostných dôvodov si nie vždy môže peší zákazník prevziať jedlo cez McDrive. McWalk je prispôsobený aj pre tých hostí, ktorí chcú jedlo skonzumovať na mieste. Jednoducho, zaparkujú auto na parkovisku, objednajú si jedlo cez okienko vo vchodových dverách a potom si ho v kľude môžu vychutnať vo vozidle. Takto proaktívne a rýchlo sme zareagovali na súčasnú situáciu, aby sme sprístupnili obľúbený Mekáč pre všetkých našich zákazníkov,“ hovorí Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald´s pre Slovensko.

Momentálne je možnosť využiť službu McWalk v týchto slovenských reštauráciách: Banská Bystrica, Trnava 1, Košice Plaváreň, Košice na Popradskej ulici, Žilina Dubeň, Trenčín, Prešov, Zvolen, Martin a v Bratislave na Námestí SNP, Auparku a v reštaurácii na Budatínskej ulici v Petržalke.

Zdroj: McDonald's

​Z celkového počtu 34 reštaurácií na Slovensku, momentálne ponúka svoje služby 25 prevádzok pre McDrive od 6.00 do 20.00 hod.

Bratislavčania majú zároveň možnosť využiť doručenie jedla už z niekoľkých reštaurácií McDonald's až domov prostredníctvom služby McDelivery. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.