Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
04.05.2020, 18:45

Slovenské agentúry uspeli na kreatívnej súťaži v New Yorku

Kreatívna obec má ďalšie dva bronzové kovy.

Slovenské agentúry uspeli na kreatívnej súťaži v New Yorku
Zdroj: Youtube

Na newyorskom festivale kreativity aj tento rok uspeli slovenské agentúry. Desať želiezok v ohni mali tri slovenské agentúry.

Na medzinárodnej súťaži New York Festivals sa podarilo shortlist na kov premeniť dvom agentúram.

Effectivity POWERED BY PUBLICIS uspeli s kampaňou Pa a Pi po 33 rokoch pre klienta Ekotopfilm. Bronz získali v kategórii Public Relations: Best Use.

PA A PI DOBYLI NEW YORK Už aj v Amerike vedia, že prví slovenskí kozmonauti boli Pa a Pi. Na prestížnom festivale New...

Uverejnil používateľ Effectivity Pondelok 4. mája 2020

Úspechom sa môže pochváliť aj TRIAD. Agentúra bola ocenená bronzom v kategórii Financial Software/Technology za prácu VÚB Šetrič.


TRIAD
bodoval na New York Festivals aj v minulom roku. Porotu zaujala kampaň Slovensko žije všetkými farbami v kategórii Marketing Strategy a Effectiveness- Earned Media, kde získala taktiež bronz.

Medzinárodná súťaž New York Festivals oceňuje práce v šiestich kategóriách. V každej z nich zasadá porota zložená z profesionálov z danej brandže a vyberá top projekty z celého sveta

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.