Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.05.2020, 09:50

ČSOB spúšťa novú kampaň pre mladých

Kompenzuje im to, čo si kvôli opatreniam nemôžu užívať naplno.

ČSOB spúšťa novú kampaň pre mladých
Zdroj: MUW Saatchi&Saatchi

Žiadne cestovanie, letné festivaly či žúrky s kamošmi. Množstvo obľúbených aktivít musia mladí ešte stále odložiť na neurčito. Alebo aj nemusia.

V novej kampani na FUN účet od ČSOB si mladí môžu nechať nahradiť FUN, ktorá im počas karantény najviac chýbala a ešte stále chýba. Za návrhom kreatívy už tradične stojí MUW Saatchi & Saatchi.

Na kampaňovej mikrostránke stačí vďaka trom jednoduchým krokom požiadať o náhradu FUN a tím kreatívcov z MUW Saatchi & Saatchi následne vyskladá vtipné, na prvý pohľad často nereálne až absurdné FUN fotky pre všetkých, ktorým chýbal napríklad kaderník, grilovačka s kamošmi či exotická dovolenka.

Výslednou FUN fotkou sa mladí môžu pochváliť nielen na svojich social media profiloch. Vďaka súťaži ju vyžrebovaní účastníci môžu hrdo nosiť na mikinách, ľadvinkách či peňaženkách.

„Stojíme pred výzvou zabaviť čo najviac mladých na mieru šitými kolážami a musím povedať, že sa na ňu teším. Spolu s ČSOB dávame mladým možnosť otestovať naše kreatívne schopnosti a verím, že ich nesklameme a chýbajúcu FUN im nahradíme,“  hovorí Jakub Kuvik, kreatívny riaditeľ MUW Saatchi & Saatchi.

​Kampaň beží primárne na sociálnych sieťach a je doplnená o krátke online videá. Mladí sa však počas dvoch nasledujúcich mesiacov môžu tešiť aj na ďalšie zaujímavé FUN aktivity.

Vizitka kampane:

Klient: ČSOB (Emília Garajová)
Agentúra: MUW Saatchi & Saatchi
Creative Director: Jakub Kuvik
Art Director: Peter Danada, Ľubomír Abrinko, Roman Švajka
Copywriter: Juraj Chmel, Barbora Henson Grič
Strategy Planner: Klaudia Linkeschová
Account Director: Anh Doan
Account Manager: Diana Hromeková

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.