Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.06.2020, 11:00

Sagan opäť v reklame. Stal sa odborníkom na talianske umenie

Ide o prvý spot, zo série propagačných videí pretekov Giro d´Italia.

Sagan opäť v reklame. Stal sa odborníkom na talianske umenie
Zdroj: Youtube

Slovenský cyklista Peter Sagan sa rozhodol zúčastniť na tohtoročných pretekoch Giro d´Italia. Takmer celý mesiac október sa konajú preteky, ktorých sa športovec zo Žiliny zúčastní po prvýkrát.

Ešte predtým, ako o ňom budeme počuť počas talianskeho cyklistického podujatia, sa organizátori pretekov rozhodli zainteresovať ho do marketingovej komunikácie.

Slovenský cyklista tak v sérii promo vidí vystupuje ako odborník na umenie, hudbu, taliansku históriu či kuchyňu.

Prvá z reklám zachytáva návštevníkov galérie umenia Pinacoteca di Brera v Miláne, ako prechádzajú spolu so sprievodkyňou a vychutnávajú si popisy k jednotlivým umeleckým dielam.

V dave turistov je aj Peter Sagan, ktorý sprievodkyňu pri každej príležitosti dopĺňa. Jeho odborné komentáre v taliančine nabádajú jedného z turistov opýtať sa, koľkokrát už vo svojej kariére cyklista absolvoval Giro d´Italia. Petra Sagana otázka akoby nezaskočí a odpovedá, že sa tento rok na preteky chystá prvýkrát. Ku koncu videa pánovi, ktorý mu otázku položil, rozpráva o histórii pretekov.

V ďalšom propagačnom videu má Sagan navštíviť svetoznáme milánske divadlo La Scala a objaví sa aj v módnom dome Ermenegildo Zegna.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.