Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
02.11.2020, 08:25

Orange prezradil aj meno novej PR agentúry

PR komunikáciu zveril do rúk agentúre Pragmatig.

Orange prezradil aj meno novej PR agentúry
Zdroj: archív

Len prednedávnom sme vás informovali o tom, že spoločnosť Orange Slovensko zverejnila výsledok tendra na mediálnu agentúru, ktorou sa stal MediaCom Bratislava. V týchto dňoch je známy aj výsledok tendra na PR agentúru. Po novom sa o PR komunikáciu oranžového operátora bude starať agentúra Pragmatig.

"Rovnako, ako sa neustále snažíme zlepšovať naše služby, kladieme čoraz väčší dôraz aj na výber našich dodávateľov, vrátate agentúr v oblasti komunikácie. Do tendra na dodávateľa PR služieb sa zapojila väčšina kľúčových agentúr, vďaka čomu sme získali nielen aktuálny prehľad o trhu, ale najmä sme mali možnosť transparentne vyberať z toho najlepšieho, čo aktuálne ponúka. Víťazná agentúra Pragmatig nás presvedčila tímom s bohatými skúsenosťami a ponukou kreatívnych komunikačných riešení. Verím, že nám pomôžu pri zdolávaní výziev, ako sú uvedenie 5G siete v budúcom roku, komunikácia nového transparentnejšieho prístupu k zákazníkom, podpora zodpovedného podnikania a prepájanie celkového komunikačného mixu,“ povedal Tomáš Palovský, manažér korporátnych vzťahov spoločnosti Orange Slovensko. „Zároveň by som rád poďakoval doterajšej PR agentúre Neopublic za úspešnú spoluprácu od roku 2016.“

 „Veľmi nás teší, že sa nám podarilo uspieť v silnej konkurencii etablovaných hráčov. Dokázali sme, že aj mladá agentúra, ak má skúsený tím, môže uspieť v mimoriadne náročnej súťaži o tak významného klienta, akým je práve Orange. Silnou stránkou našej agentúry je, že spája know-how zo sveta PR, médií a marketingu s dlhoročnými skúsenosťami z korporátneho prostredia,“ povedal Andrej Gargulák (na obr.), Managing Director agentúry Pragmatig, ktorý v minulosti pracoval pre Živé, ale aj pre Slovak Telekom.

 „Pre Orange Slovensko budeme zabezpečovať PR služby a strategické poradenstvo v oblasti korporátnej a produktovej komunikácie, media relations a internej komunikácie. Na túto spoluprácu sa veľmi tešíme a veríme, že aj naše skúsenosti pomôžu Orangeu v ďalšom posilňovaní jeho top pozície na telekomunikačnom trhu,“ povedal Martin Vidan, Client Service Director agentúry Pragmatig, ktorý v minulosti pracoval pre Slovak Telekom.

Pripomeňme, že Orange Slovensko tendruje aj kreatívnu agentúru, aj víťaz z tohto tendra by mal byť známy v najbližšom čase. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.