Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
19.11.2020, 14:30

V Bratislave pribudlo nové Veľké štúdio nielen pre online a virtuálne eventy

V čase zvýšeného záujmu o virtuálne a hybridné eventy vznikol v Bratislave nový priestor.

V Bratislave pribudlo nové Veľké štúdio nielen pre online a virtuálne eventy
Zdroj: Creative PRO

Eventová agentúra CREATIVE PRO vytvorila v Bratislave nové Veľké štúdio. Je navrhnuté tak, aby bolo príjemné pre samotnú tvorbu a aby svojím riešením ponúklo to najlepšie technologické vybavenie, ktoré akákoľvek digitálna, online, virtuálna či hybridná tvorba vyžaduje.

Štúdio ponúka obrovský green screen s rozmermi 8 x 4 metre, ktorý dáva priestor pre vytváranie unikátnych virtuálnych zážitkov. Zelené pozadie je nevyhnutné pre kľúčovanie akýchkoľvek virtuálnych scén navrhovaných na mieru podľa požiadaviek klienta. Celkové oživenie 3D scénografie dotvára branding, dynamické jingle a animácia.

„Vďaka silnému know-how CREATIVE PRO a desiatkam zrealizovaných online, virtuálnych či hybridných eventov som presvedčený, že s naším skúseným tímom dokážeme klientom ponúknuť profesionálne a ucelené riešenia. Vybudovanie takéhoto štúdia bolo prirodzeným krokom v ďalšom smerovaní našej agentúry,“ vysvetľuje Štefan Kozák, Managing Director CREATIVE PRO.

Súčasťou štúdia je priestor pre 50 divákov a tiež pohodlný backstage pre klientov a podporné tímy, kde nechýba ani zázemie pre catering a sociálne zariadenia.

Pri virtuálnych či hybridných eventoch je dôležitý koncept, dramaturgia, scenár, koučovanie spíkrov a celková produkcia. Hlavným pilierom je fyzická a virtuálna réžia, ktorá vytvára finálny výstup pre publikum či hostí.

„Vďaka ďalšiemu novému priestoru vieme klientom ponúkať flexibilitu pre nové riešenia. Aktuálne vytvárame primárne virtuálne eventy bez účasti živého publika, no verím, že už čoskoro prejdeme aj k hybridným podujatiam. Pre tento druh eventov ponúka nové štúdio priestor pre účasť až 50 divákov,“ uzatvára Kozák.

Zdroj: Creative PRO

Zdroj: Creative PRO

Zdroj: Creative PRO

Zdroj: Creative PRO

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.