Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.03.2021, 15:40

Novou tvárou Fortuny je MMA zápasník Lajoš Klein

Kampaň je z dielne MAYER/McCANN-ERICKSON.

Novou tvárou Fortuny je MMA zápasník Lajoš Klein
Zdroj: Fortuna

MMA je čoraz populárnejšie bojové umenie, ktoré si získava viac a viac pozornosti. Spoločnosť Fortuna sa rozhodla na silnejúci trend reagovať a rozšírila svoju komunikáciu o tento populárny športový segment. Preto koncom roka 2020 uzavrela viacročné partnerstvo s prvým slovenským bojovníkom v UFC Ľudovítom „Lajošom“ Kleinom.

Stávková spoločnosť pripravila v spolupráci s agentúrou MAYER/McCANN-ERICKSON novú kampaň s názvom Stojíme pri tebe.

Lajoš Klein je aj hlavným hrdinom televízneho spotu, ktorého myšlienkou je ukázať, že úspech každého z nás nezávisí iba od talentu, tvrdej práce a disciplíny, ale aj od ľudí, ktorí nám veria a stoja pri nás. Okrem neho v spote hrá aj jeho skutočná rodina a známi.

„Bol to náš zámer. Chceli sme vytvoriť autentickú reklamu, kde účinkujú iba tí, ktorí Lajoša skutočne podporujú – jeho rodičia, priateľka, kamaráti, tréneri. Žiaden komparz. Sú tam iba ľudia, ktorí mu verili a vždy stáli pri ňom. Týmto prístupom sme chceli zdôrazniť autentickú úlohu, ktorú v jeho podpore zohráva aj spoločnosť FORTUNA,“ vysvetľujú tvorcvoia kampane z MAYER/McCANN-ERICKSON. 

„MMA je rýchlo rastúce športové odvetvie, ktorého popularita narastá aj na Slovensku. Tento vzostup je zreteľný aj v oblasti kurzových stávok, preto tento fakt nemôžeme ignorovať. Lajoš Klein je náš najtalentovanejší zápasník s veľkou budúcnosťou. Veľa už stihol dokázať a veríme, že dokáže ešte omnoho viac. Okrem toho je to aj fantastický človek, ktorého okrem bojovnosti zdobia pokora, skromnosť, zmysel pre fair play a úžasná cieľavedomosť. Všetky tieto atribúty nám tak naznačujú, že z Lajoša onedlho vyrastie ďalšia výnimočná slovenská športová osobnosť. A my chceme byť rozhodne pri tom,“ hovorí Ľudovít Vyskoč, generálny riaditeľ spoločnosti FORTUNA.

Súčasťou kampane sú okrem televízneho spotu aj online formáty. 

Vizitka kampane:

Klient: FORTUNA SK, a.s.
Agentúra: MAYER/McCANN-ERICKSON
Creative Director: Peter Viktor Blaho
Art Director: Miroslava Králiková
Copywriter: Milan Macko
Account Manager: Paola Hemžová
Stratég: Martin Kozár
Produkcia: Eallin
Réžia: Roland Wranik

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.