Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
30.03.2021, 10:30

Hodnotenie Stratégií: Február nekompromisne ovládla Bejby Blue

Agentúrou mesiaca sa stala agentúra THIS IS LOCCO.

Hodnotenie Stratégií: Február nekompromisne ovládla Bejby Blue
Zdroj: Youtube

Predstavujeme práce, ktoré získali na Hodnotení Stratégií najviac bodov v jednotlivých kategóriách. ​Najúspešnejšou agentúrou februárového Hodnotenia sa stala agentúra THIS IS LOCCO s rekordným počtom získaných bodov. 

Backstage z Hodnotenia februárových prác priblížili Roman Hríbik a Peter Baslík, ktorého vyjadrenie je uverejnené v printovej verzii Stratégií. 

Kategória: Film- televízna reklama

V Kauflande je za hviezdu každý

Zadaním pre agentúru bolo vytvoriť úvodný televízny spot, ktorým predstavia myšlienku kampane „S Kaufland Card je za hviezdu každý“ a samotnú tvár kampane Michala Hudáka. Riešením je úsmevná situácia, v ktorej sa Hudák mylne domnieva, že má výhody, lebo je celebrita, kým v skutočnosti ide o zľavu na Kaufland Card.

Klient: Kaufland Slovensko
Agentúra: THIS IS LOCCO
Creative director: Juraj Kováč
Art director: Juraj „Sapík“ Sapara
Strategy director: Juraj Kováč
Copywriter: Martin Polakovič
Account manager: Michal Ružica

Kategória: Film – online film a video

Klip 4eva – Bejby Blue, Dalyb, Saul

Tatra banka si chce kampaňou udržať pozíciu lídra v študentskom segmente. Otvoriť dvakrát toľko účtov ako v roku 2018 a rovnako ako v roku 2019. Zadaním pre THIS IS LOCCO bolo vytvoriť kampaň, ktorá priradí TB atribúty ako inovátor a digitálna banka. Agentúra predstavila digitálnu tvár Bejby Blue, ktorá ukazuje mladým možnosti digitálnej doby, čo všetko môžu dosiahnuť, ak online čas využijú zmysluplne. A ako jej predstavenie vytvorila featuring a natočila videoklip.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 60% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Do konca súťaže zostáva

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.