Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
15.07.2021, 20:35

Spoznajte nepoznané zákutia Bratislavy. Inšpirujte sa novou sériou videí a bezplatnými prehliadkami

Bratislava pokračuje v projekte Turistom vo vlastnom meste novou kampaňou z mestských častí.

Spoznajte nepoznané zákutia Bratislavy. Inšpirujte sa novou sériou videí a bezplatnými prehliadkami
Zdroj: Bratislava Tourist Board

Prvý ročník projektu Turistom vo vlastnom meste priniesol videoprehliadky tých najvýznamnejších pamiatok, zaujímavej architektúry či galérií a múzeí v Bratislve formou krátkych videí. Tento rok pripravil Bratislava Tourist Board pokračovanie série videí, v ktorých sa dozviete viac o turistických zaujímavostiach v jednotlivých sedemnástich mestských častiach nášho hlavného mesta. A tu sú prvé tri z nich.

Vodné športy v Bratislave neponúka len dunajský veľtok. Neopakovateľnú atmosféru zažijete aj pri splave Malého Dunaja, ktorý je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Najkrajšie a najzaujímavejšie úseky sú od obce Zálesie až po sútok s Klátovským ramenom pri Topoľníkoch.

Rím má Fontánu di Trevi, v Bratislave je Fontána lásky. Na rozdiel od tej rímskej však najprv nebola fontánou v pravom slova zmysle. Ďalšou atrakciou Ružinova je remorkér Šturec dlhý takmer 60 metrov s hmotnosťou 350 ton.

Danubiana Meulensteen Art Museum je jedným z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Oplatí sa ju navštíviť pre umenie samotné, ako aj pre jeho magickú polohu na cípe polostrova v strede mohutného toku Dunaja.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.