Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
03.08.2021, 09:30 Aktualizované dňa 06.08.2021 o 14:45

Starbucks otvoril prvú kaviareň na východnom Slovensku

Ide v poradí o deviatu kaviareň Starbucks na Slovensku.

Starbucks otvoril prvú kaviareň na východnom Slovensku
Zdroj: Starbucks

Sieť kaviarní Starbucks pokračuje v expanzii mimo hlavného mesta. Prvá kaviareň na východnom Slovensku otvorila svoje brány v obchodnom centre Novum v Prešove. Ide v poradí o deviatu kaviareň Starbucks na Slovensku.

„Pandémia koronavírusu a s tým súvisiace opatrenia mali dopad aj na naše plány v rámci expanzie. O to viac ma osobne teší, že sa nám aj napriek vzniknutej situácii podarilo pripraviť všetko na otvorenie prvej kaviarne na východe Slovenska a dostať sa tak opäť o čosi bližšie k našim zákazníkom. Otvorenie novej kaviarne v Prešove je pre nás veľkým krokom a zároveň takým malým darčekom pre nás aj našich zákazníkov k piatemu výročiu otvorenia prvej slovenskej kaviarne,“ hovorí Grzegorz Kazmierczak, regionálny riaditeľ Starbucks pre Slovensko a Českú republiku.

Kaviareň Starbucks v Prešove privítala svojich prvých zákazníkov 6. augusta, kedy sa uskutočnilo jej slávnostné otvorenie. Počas neho sú pre návštevníkov pripravené viaceré prekvapenia. Okrem tradičného krájania torty a ochutnávok kávy, je pre prvých 100 zákazníkov pripravený darček v podobe Reusable Cup-u a tiež zľava na vybranú ponuku hrnčekov, pohárov, tumblerov a príslušenstva.

Zdroj: Starbucks Prešov
Zdroj: Starbucks Prešov
Zdroj: Starbucks Prešov

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.